İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan Cevizi Yağı

Devamını oku »
The Lifeco Organik Hindistan Cevizi Yağı 337 Ml Hindistan Cevizi Yağı
The Lifeco
Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı 200 Ml Hindistan Cevizi Yağı
Zade Vital
Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı 40 Ml Hindistan Cevizi Yağı
Zade Vital
The Lifeco Organik Hindistan Cevizi Yağı 150 Ml Hindistan Cevizi Yağı
The Lifeco

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağı, tatlılar ve kızartmalar için tercih edilen bir bitkisel yağ çeşididir. Özellikle Güney Asya’da birçok yemeği lezzetlendirmek amacıyla kullanılmaktadır.

Hindistancevizi yağını kozmetik amaçlı olarak; makyajınızı temizlemek, peeling yapmak, cildinizi ve dudaklarınızı nemlendirmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca; Hindistan cevizi yağı saçlarınıza nem, parlaklık ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olmaktadır. 

Hindistan Cevizi Yağı Kullanımı:

Kullanmaya başlamadan önce sağlık uzmanınıza danışmanızı ve sağlık uzmanınızın tavsiye ettiği miktarda ve sürede kullanmanızı öneririz.

Hindistan cevizi yağı hakkında verilen bilgiler hiçbir şekilde ürünlerle ilişkilendirilemez. Sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. 26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete'de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği'nde bulunan "Sağlık Beyanları" niteliğinde değildir. Gösterilen kaynaklarda yer alan bilgilerin doğruluğu vitaminler.com tarafından taahhüt edilmemektedir. Bu nedenle verilen bilgilerden dolayı vitaminler.com'un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top