İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Supradyn
Tüm Vitaminler

Supradyn

Devamını oku »

SUPRADYN GIDA TAKVİYELERİ VE KULLANIMI

Günümüzde, vücudumuzun işlevi için gerekli olan bütün vitamin ve mineralleri besin yoluyla eksiksiz bir şekilde sağlayamayabiliyoruz ve beslenmemizin yetersiz olduğu noktalarda uygun bir multivitamin gıda takviyesi kullanmamız gerekebiliyor. Multivitamin, besinlerde ve doğal kaynaklarda bulunan ve vücudumuz için önemli olan birçok vitamin ve mineralin birleşiminden oluşan bir gıda takviyesidir.

Supradyn, dünyada kabul görmüş multivitamin markalarından biridir. Supradyn all day bileşiminde 14 farklı vitamin ve 12 farklı mineral bulunmaktadır. Bununla birlikte ürün içeriği, vücudumuzu zararlı moleküllere karşı koruyan bir çeşit antioksidan olan Koenzim Q10 ile zenginleştirilmiştir. Supradyn gıda takviyeleri, vücudumuzun günlük vitamin ve mineral ihtiyacını desteklemeye yardımcı olabilmektedir.

  • Supradyn vitamin ve mineral takviyeleri tablet veya suda eriyebilen efervesan tablet formunda bulunabilmektedir.
  • Supradyn gıda takviyelerinin sağlık uzmanlarının tavsiye ettiği miktarda ve sürede kullanılmasını tavsiye ederiz.
  • Multivitamin gıda takviyeleri bazı ilaçlarla etkileşime geçebilir ya da ilaçların etkilerini göstermesini etkileyebilirler. Bu yüzden, kullandığınız bir ilaç olduğunda lütfen sağlık uzmanınıza danışınız.
  • Hamileler ve süt emziren anneler doktor tavsiyesi dışında Supradyn gıda takviyelerini veya herhangi bir destek ürünü kullanmamalıdır.
  • Maksimum fayda için Supradyn gıda takviyelerini düzenli olarak kullanmanızı öneririz.
  • Supradyn ile birlikte başka bir multivitamin takviyesi daha kullanmanız tavsiye edilmemektedir.
  • Supradyn gıda takviyelerini orijinal kutusunda, nemden ve ısıdan uzakta, oda sıcaklığında saklanmanızı öneririz.
Mobil görünüm için tıklayın.
Top