İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Bitkisel Ürünler
  4.  › 
  5. Kedi Otu (Valerian Root)
Kedi Otu (Valerian Root)

Kedi Otu (Valerian Root)

Devamını oku »
7 ürün listeleniyor.

Kedi Otu (Valerian Root) Takviyeleri Çeşitleri 

Kedi Otu (Valerian Root) takviyeleri, kedi otu desteği sunan takviyeler olarak bilinmektedir. Bu takviyeler kişilerin ihtiyaçlarına yönelik farklı bileşenlere, gramajlara veya çeşide sahip olabilirler. 

Bazı markalar tarafından formülasyonuna başka bileşenler de eklenebilmektedir. Bazen de sadece saf kedi otu içeren takviyelere rastlamak mümkündür. Siz de ihtiyacınıza yönelik kedi otu takviyesini supplementler.com adresinden seçebilirsiniz. 


Kedi Otu Takviyelerinin Formları

Kedi otu takviyeleri; kapsül ve tablet gibi farklı formlarda yer alır. Bu formlar, kedi otu takviyelerini tercih eden kişilere farklı kullanım kolaylıkları sunar. 

Tablet 

Pratik kullanımı tercih eden kişiler genelde tablet formda yer alan takviyeleri tercih ederler. Tablet formdaki kedi otu takviyeleri sindirim sisteminde parçalanmak üzere üretilmiş; katı, sert ve pürüzsüz yüzeye sahiptir. Gereken durumlarda; kullanılan içerik ve takviye çeşidine göre ikiye bölünerek de tüketilebilir. 

Kapsül 

Kedi otu takviyelerinde kapsül form en çok tercih edilen formlardan biridir. Pratik kullanımı ve kolay taşınabilirliği sayesinde kapsül formdaki  kedi otu takviyesi yetişkin bireyler tarafından ilgi görmektedir. Yutulduktan sonra kedi otu takviyesi kapsülleri vücut tarafından sindirim sürecine dahil olur. Genellikle kedi otu takviyesini hızlı ve pratik şekilde almak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. 


Kedi Otu Takviyesi Markaları

Kedi otu takviyeleri farklı markalar tarafından farklı gramajlarda ve formlarda üretilmektedir. Sektörün önde gelen markaları vitaminler.com adresinde yer almaktadır. Sektörde öne çıkan kedi otu takviyesi markalarının başında; Solgar, Talya, Matriks ve Nature’s Bounty gibi markalar gelmektedir. İhtiyacınıza yönelik kedi otu takviyesini, vitaminler.com adresinden temin edebilirsiniz. 


Kedi Otu Takviyesi Fiyatları

Kedi otu takviyeleri farklı formlarda ve gramajlarda bulunabilirler. Kedi otu takviyelerini satın almadan evvel hangi formun ve gramajın size uygun olduğunu seçmeniz ve buna göre fiyat araştırması yapmanız önemlidir. Kedi otu takviyeleri; ürünlerin içeriğine veya gramajına göre fiyat farklılıklarına sahip olabilir. Herhangi bir takviye kullanmadan evvel doktora danışmanız önerilir. Kedi otu takviyeleri vitaminler.com adresinde bulabilirsiniz.


Kedi Otu Takviyelerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kedi otu takviyelerini seçerken piyasada güvenilir olmasıyla öne çıkan satış yerlerinin tercih edilmesi önemlidir. Ürünlerin orijinal olup olmadığı da kontrol edilmelidir. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onayı ve izin numaraları ürün kutularının üzerinde olmalıdır. Almış olduğunuz kedi otu takviyelerine ait ambalajın da zarar görmemiş ve bozulmamış olması bu konuda önem taşır. Vitaminler.com üzerinden dilediğiniz kedi otu takviyesine ulaşabilir, size özel indirimlerden ve aynı gün kargo imkanından yararlanabilirsiniz.Sıkça Sorulan Sorular 

Kedi Otu Nedir? 

Kedi otu dünyada yaygın olarak kullanılan takviyelerin arasında yer alıyor. Kedi otu ve uyku ilişkisi üzerine yapılan pek çok araştırma bulunur. Detaylı bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz.

Kedi Otu Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Kedi otu takviyeleri farklı formlara ve çeşitlere sahiptir. Bu formların kullanım şekilleri farklılık gösterebilir. Kedi otu takviyelerinin üzerinde kullanım talimatları yazmaktadır. Aldığınız kedi otu takviyesi ürününü inceleyerek kullanım yolunu kutu üzerinden veya satın aldığınız adresten öğrenmeniz mümkündür. 

Kimler Kedi Otu Takviyelerini Kullanabilir?

Takviye kullanım yaşları takviyenin içeriğine göre değişkenlik gösterebilir. Eğer takviye ürün kullanmak istiyorsanız doktorunuza danışarak ve kedi otu takviyelerinin üzerinde yazan kullanım bilgilerini inceleyerek sizin için uygun olup olmadığını belirleyebilirsiniz.

Kedi Otu Takviyeleri Nerede Satılır?

Kedi otu takviyeleri birçok marka tarafından üretilir ve satılır. Fiziki mağazalarda da bulunabilen bu takviyeler aynı zamanda vitaminler.com sitesinde de satılmaktadır. Siz de kedi otu takviyelerine sahip olmak istiyorsanız şeffaf bir alışveriş anlayışını deneyimlemek için vitaminler.com’u tercih edebilirsiniz. 

Kaynaklar 


  1. A Randomized, Double Blind, Placebo-controlled, Prospective Clinical Study to Demonstrate Clinical Efficacy of a Fixed Valerian Hops Extract Combination (Ze 91019) in Patients Suffering from Non-organic Sleep Disorder, 2007

Mobil görünüm için tıklayın.
Top