İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. One Up
Tüm Vitaminler

One Up

32 ürün listeleniyor.

One Up Hakkında

One Up multivitamin, vitamin, mineral ve gıda takviyeleri ile herkes için ulaşılabilir ve ekonomik ürün seçenekleri bulunan bir takviye gıda markasıdır. One Up; vitamin, mineral, bitkisel takviyelerin yanı sıra özel formüllü takviyelere de sahiptir. 

One Up markası Dikey Vitamin Kozmetik ve Gıda Takviyeleri A.Ş.’nin bünyesinde yer alır. One Up ürünleri alanında deneyimli uzmanlardan oluşan bir Ar-Ge ekibinin çalışmaları doğrultusunda, hijyenik koşullarda üretilir ve tüketicilere sunulmak üzere hazır hale getirilir. One Up vitamin, mineral ve bitkisel gıda takviyeleri İyi Üretim Uygulaması (GMP), ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2015 kalite ve güvence sertifikalarına sahip VHMS tesislerinde üretilir.

One Up Ürün Çeşitleri

One Up ürün yelpazesinde bitkisel ürünlerden vitamin ve mineral takviyelerine, probiyotik takviyelerinden kolajen takviyelerine kadar pek çok gıda takviyesi yer alır. Öne çıkan One Up ürün çeşitlerine gelecek olursak…

One Up Vitamin ve Mineraller

One Up vitamin ve mineral takviyesi çeşitleri içinde; farklı mineral ve vitamin formülasyonları yer alır. One Up selenyum minerali, C vitamini, D vitamini, 25 vitamin ve mineral bileşenini bitkisel kapsüllerle sunan multivitamin ürün seçenekleri ile öne çıkar. One Up Multivitamin; A vitamini, B vitaminleri, C vitamini gibi vitaminlerin yanı sıra selenyum, çinko, magnezyum ve demir gibi 25 aktif bileşeni kapsül formda sunan multivitamin takviyesidir.

One Up Bitkisel Ürünler

One Up ürün yelpazesinde bulunan bitkisel ürünler bitkisel kapsül yapıları ile dikkat çeker. One Up St. John's Wort ürününün bir kapsülünde 300 mg sarı kantaron bulunur. One Up Saw Palmetto Extract, ürününün tek kapsülünde 300 mg cüce palmiye meyve ekstresi bulunur. Saw Palmetto (Cüce palmiye) meyve veren bir ağaç türüdür. Saw Palmetto ekstresi ağacın meyvesinden yapılan bir gıda takviyesidir.

One Up Kolajen

One Up Kolajen çeşitleri içerisinde tip 1, tip 2 ve tip 3 hidrolize kolajen çeşitlerinin karışımından oluşan, aromalı ve aromasız toz formda ürünler bulunur. Ayrıca tip 1 ve tip 3 hidrolize kolajen peptitlerinden oluşan, hyaluronik asit desteği sunan kapsül ve tablet formda kolajen ürünleri de mevcuttur.

Özel Takviyeler

One Up birçok özel formülüyle kullanıcıların spesifik gereksinimlerine yönelik takviye ürün yelpazesine sahiptir. One Up Beta Glukan Kompleks, kara mürver, çinko ve C vitamini içeren kapsül formda takviye edici bir gıdadır. One Up Good Night, her serviste 3 mg melatonin ve 50 mg L-teanin sunan bir gıda takviyesidir. Passiflora, kediotu, melisa ve mayıs papatyası ekstreleri ile desteklenmiş formüle sahiptir.

One Up Gıda Takviyelerinin Formları

One Up gıda takviyeleri; tablet, efervesan tablet, kapsül, toz ve sıvı gibi pek çok farklı formda karşımıza çıkar. Bahsi geçen bu formlar, kişilere kullanım açısından çeşitli kolaylıklar sunar. Farklı formlarda üretilen bu gıda takviyelerini Vitaminler.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kapsül

Kapsül formdaki One Up gıda takviyeleri, koruyucu amacı güden bir dış kabuk içerisinde yer alır. Bahsedilen bu dış kabuk ise vücut sisteminde emilir ve metabolize edilir. Kapsül şeklindeki gıda takviyeleri tabletlerden daha hızlı parçalanma eğilimindedir. Genelde pratik şekilde gıda takviyesi almak isteyenler tarafından tercih edilir.

Tablet

Tablet formdaki One Up takviyeleri; katı, sert ve pürüzsüz yüzeye sahiptir. Kapsül formda olduğu gibi su yardımı ile tüketilir.

Efervesan Tablet

Efervesan formdaki takviyeleri, ayrıca suda eriyen tablet olarak da tanımlanabilir. Efervesan tablet formunda yer alan One Up gıda takviyeleri, farklı aromaları nedeniyle tüketicilere keyifli içim imkanı sunar.

Sıvı

Sıvı formdaki One Up gıda takviyeleri; genelde tablet ve kapsül formdaki takviyeleri yutmakta zorluk çeken kişiler tarafından, içimi kolay olduğu için kullanılır.

Toz

Toz formdaki One Up takviyeleri, keyifli bir içim imkanı sunmak amacıyla farklı aromalarla zenginleştirilmiştir. Aromasız olarak da yer alan toz formdaki gıda takviyeleri, su veya diğer içeceklerle rahatça karıştırılarak tüketilebilir.

One Up Ürün Fiyatları

One Up gıda takviyelerinin fiyatları, içeriğinde yer alan bileşenler, ham maddeler, ambalaj ve gramaj özellikleri gibi pek çok etken nedeniyle değişkenlik gösterebilir. İncelediğiniz One Up ürünlerini size özel indirimler, farklı ödeme yöntemleri ve aynı gün kargo imkanıyla vitaminler.com üzerinden satın alabilirsiniz.

One Up Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Herhangi bir gıda takviyesi satın alırken; güvenilir satış platformları tercih edilmelidir. Almış olduğunuz takviyeye ait ambalajın tahrip edilmeden size ulaşmış olması da önemlidir. Her takviyede gıdada olduğu gibi mevcut durumunuzu değerlendirmek ve herhangi bir kronik rahatsızlığınız var ise ona göre yol haritası belirlemek için öncelikle doktorunuza danışmanız önerilir.

One Up Ürünlerini Kullananların Yorumları

One Up ürünlerini kullananlar, deneyimlerini vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünleri satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarını okumak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

One Up Gıda Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Her gıda takviyesini kendi içinde değerlendirmek gerekir. Satın aldığını gıda takviyesini kullanmadan evvel üzerinde yer alan kullanım koşullarını okumanız önemlidir. Genel olarak efervesan tablet formundaki takviye ürünlerde, bir adet tablet suda eritilerek tüketilir. Kapsül veya tablet formundaki takviyelerin ise bol su ile içilmesi tavsiye edilir. Toz şeklindeki takviye ürünler aromalı ya da aromasız olmasına göre değişmekle birlikte; su, kahve ya da yoğurt gibi gıdalara karıştırılarak kullanılabilir. Doğru kullanım şekli için öncelikle aldığınız gıda takviyesinin üzerinde yer alan kullanım talimatlarının takip etmelisiniz.

Kimler One Up Gıda Takviyelerini Kullanabilir?

Yeterli ya da çeşitli şekilde beslenmediğini düşünen kişiler tarafından kullanılabilir. Ancak mevcut durumunuz üzerinden değerlendirme yapılması için herhangi bir gıda takviyesi kullanmadan önce bir uzmana danışmanız önerilir.

One Up Ürünleri Nasıl Muhafaza Edilir?

Genel olarak gıda takviyelerinin direkt güneş ışığı alan nemli yerlerden uzak tutulması tavsiye edilir. Satın aldığınız One Up ürünlerini serin ve kuru bir yerde saklamaya özen gösterin. Ayrıca takviye ürünün üzerinde yer alan saklama koşullarını da göz önünde bulundurmanızı öneririz.

One Up Ürünleri Nereden Satın Alınır?

One Up ürünleri; fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla satın alınabilir. Takviye ürün içeriklerinin yer aldığı tabloya, günde kaç defa ve nasıl kullanılacağına dair bilgiye yine online mağazalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca deneyimli satış temsilcilerinin ürün hakkındaki bilgilerini paylaştığı fiziksel mağazalar aracılığıyla da ürünlerin içeriklerine ve kullanım koşullarına dair ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. One Up ürünlerini vitaminler.com üzerinden inceleyebilirsiniz. 


Mobil görünüm için tıklayın.
Top