İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Pharmaton
Tüm Vitaminler

Pharmaton

Devamını oku »

Pharmaton multivitamin ve mineral gıda takviyelerinde dünyanın önde gelen markalarından biridir. Pharmaton formülasyonu; beslenmemizi vitaminler, mineraller ve diğer besin öğeleri ile desteklemeye yardımcı olmak amacıyla Ginseng G115 ekstresi, vitamin ve mineral kombinasyonu ile geliştirilmiştir. Böylece Pharmaton, günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı sağlamaya yardımcı olabilmektedir.

Ginseng G115:

Ginseng G115, doğru tarım uygulamalarına göre işlenmiş, olgun ‘Panax’ cinsi Ginseng köklerinden elde edilmektedir. Her bir dozda uygun miktarda aktif bileşen sağlamak için kullanım miktarı standardize edilmiştir. Pharmaton gıda takviyelerinde kullanılan Ginseng G115, kapsamlı olarak araştırılmış ve klinik olarak test edilmiştir.

 PHARMATON GIDA TAKVİYELERİ KULLANIMI

  • Pharmaton gıda takviyeleri piyasada tablet, kapsül, pastil, toz ve sıvı halde üretilebilmektedir.
  • Ülkemizde daha çok kapsül ve efervesan tablet formunda olanları bulunabilmektedır.
  • Önerilen günlük kullanım miktarı bir kapsül veya tablettir ve öğünlerle birlikte tercihen kahvaltılarda tüketilmesi önerilmektedir. Fakat Pharmaton gıda takviyelerini sağlık uzmanınızın tavsiye ettiği miktarda ve sürede kullanmanızı tavsiye ederiz.
  • Hamileler ve süt emziren anneler doktor tavsiyesi dışında Pharmaton gıda takviyeleri veya herhangi bir destek ürünü kullanmamalıdır.
  • Pharmaton gıda takviyeleri orijinal kutusunda, nemden ve ısıdan uzakta, oda sıcaklığında saklanmalıdır.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top