İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Pharmaton
Tüm Vitaminler

Pharmaton

Devamını oku »

Pharmaton Özellikleri

Pharmaton, multivitamin ve mineral gıda takviyeleri konusunda dünyada önde gelen markalardan biridir. Pharmaton içerik olarak birçok farklı ürüne sahiptir. Normal vücut fonksiyonlarını destekleyen ürünleri, günlük besin ihtiyacını takviye etmek isteyenler için üretilmiştir. Pharmaton kapsül ürünleri, günlük vitamin ve mineral ihtiyacını destekleyebilmek için C vitamini, B12 vitamini ve kalsiyum başta olmak üzere farklı vitamin ve minerallerin bir araya geldiği içeriklere sahiptir. Pharmaton Ginseng G115 gıda takviyesi, son dönemde en çok dikkat çeken gıda takviyeleri arasındadır.

Pharmaton Ginseng G115

Pharmaton Ginseng G115, doğru tarım uygulamalarına göre işlenmiş, olgun Panax cinsi Ginseng köklerinden elde edilmektedir. Her bir dozda uygun miktarda aktif bileşen sağlamak için kullanım miktarı standardize edilmiştir. Pharmaton gıda takviyelerinde kullanılan Ginseng G115, kapsamlı olarak araştırılmış ve klinik olarak test edilmiştir. 

Pharmaton Kapsül ve Efervesan Kullanımı 

  • Pharmaton vitamin takviyeleri piyasada efervesan tablet, kapsül, pastil, toz ve sıvı halde üretilebilmektedir.
  • Ülkemizde daha çok kapsül ve efervesan tablet formunda olanları tercih edilir.
  • Önerilen günlük kullanım miktarı bir kapsül veya tablettir ve öğünlerle birlikte tercihen kahvaltılarda tüketilmesi önerilmektedir. Fakat Pharmaton gıda takviyelerini sağlık uzmanınızın tavsiye ettiği miktarda ve sürede kullanmanız tavsiye edilir.
  • Hamileler ve süt emziren anneler doktor tavsiyesi dışında Pharmaton gıda takviyeleri veya herhangi bir başka destek ürününü kullanmamalıdır.
  • Pharmaton çeşitleri orijinal kutusunda, nemden ve ısıdan uzakta, oda sıcaklığında saklanmalıdır.

Detaylı bilgi için Pharmaton resmi sitesi: pharmaton.com.tr

Mobil görünüm için tıklayın.
Top