İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

Kabak Çekirdeği Yağı

Kabak Çekirdeği Yağı

Devamını oku »
Zade Vital Kabak Çekirdeği Yağı 200 Ml Kabak Çekirdeği Yağı
Zade Vital
Zade Vital Kabak Çekirdeği Yağı 320 Mg 60 Kapsül Kabak Çekirdeği Yağı
Zade Vital
Zade Vital Kabak Çekirdeği Yağı 100 Ml Kabak Çekirdeği Yağı
Zade Vital

Kabak Çekirdeği Yağı

Kabak çekirdeği yağı çoklu doymamış yağ asitleri içerir ve lezzetli bir tada sahiptir. Zeytinyağı ve balla birlikte salata sosu olarak kullanılmasının yanı sıra tatlılara lezzet katmak için de kullanılabilmektedir.

Kabak çekirdeği yağını piyasada sıvı veya tablet formda bulmanız mümkündür. Kabak çekirdeği yağı alırken güvendiğiniz firmaları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Kullanmaya başlamadan önce sağlık uzmanınıza danışmanızı ve sağlık uzmanınızın tavsiye ettiği miktarda ve sürede kullanmanızı öneririz.

Kabak çekirdeği yağı hakkında verilen bilgiler hiçbir şekilde ürünlerle ilişkilendirilemez. Sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. 26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete'de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği'nde bulunan "Sağlık Beyanları" niteliğinde değildir. Gösterilen kaynaklarda yer alan bilgilerin doğruluğu vitaminler.com tarafından taahhüt edilmemektedir. Bu nedenle verilen bilgilerden dolayı vitaminler.com'un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top