İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

Kabak Çekirdeği Yağı

Kabak Çekirdeği Yağı

Devamını oku »
Zade Vital Kabak Çekirdeği Yağı 100 Ml Kabak Çekirdeği Yağı
Zade Vital
Zade Vital Kabak Çekirdeği Yağı 320 Mg 60 Kapsül Kabak Çekirdeği Yağı
Zade Vital
Zade Vital Kabak Çekirdeği Yağı 200 Ml Kabak Çekirdeği Yağı
Zade Vital

Kabak Çekirdeği Yağı Kullanımı

Kabak çekirdeği yağı çoklu doymamış yağ asitleri bakımından zengin bir bitkisel yağdır ve lezzetli bir tada sahiptir. Zeytinyağı ve balla birlikte salata sosu olarak kullanılmasının yanı sıra tatlılara lezzet katmak için de kullanılabilmektedir.

Kabak çekirdeğinin idrar yolu bozukluklarına karşı yardımcı etkilerini inceleyen birçok bilimsel çalışma bulunmaktadır. Ayrıca yapılan araştırmalar, kabak çekirdeği yağının 24 hafta boyunca günlük 400 mg kullanılmasıyla saç uzamasına katkı sağlayabileceği ve yan etkisinin olmadığı sonucuna varılmıştır.

Kabak çekirdeği yağını piyasada sıvı veya tablet formda bulmanız mümkündür. Kabak çekirdeği yağı alırken güvendiğiniz firmaları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Kullanmaya başlamadan önce sağlık uzmanınıza danışmanızı ve sağlık uzmanınızın tavsiye ettiği miktarda ve sürede kullanmanızı öneririz.

Kabak çekirdeği yağı kategorimizde, en iyi markaların %100 orijinal kabak çekirdeği yağı gıda takviyelerini bulabilir, en uygun fiyatlarla, kargo bedava avantajıyla ve Vitaminler.com güvencesiyle satın alabilirsiniz.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top