İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Antioksidan
  4.  › 
  5. Likopen
Likopen

Likopen

Devamını oku »
3 ürün listeleniyor.
459 TL
SEPETE EKLE
4,59 TL / Porsiyon Porsiyon Başı Fiyat: 4,59 TL

Likopen Takviyeleri Çeşitleri 

Likopen’in uzun yıllardır takviye olarak kullanıldığı bilinmektedir ve likopen takviyeleri vitaminler.com adresinde satışa sunulmaktadır. 


Likopen Takviyelerinin Formları

Likopen takviyeleri vitaminler.com adresinde yumuşak kapsül formunda bulunmaktadır. Yumuşak kapsüller, softjel olarak da adlandırılır. Bu form, sıvı ile yutularak sindirim sistemine dahil edilir. 


Likopen Takviyesi Markaları

Likopen takviyeleri vitaminler.com adresinde satışa sunulmaktadır. Söz konusu likopen  olduğunda ise Zade Vital markası sektörde ön plana çıkan markalar arasında yer alır. İhtiyacınıza yönelik likopen takviyesini, vitaminler.com adresinden temin edebilirsiniz. 


Likopen Takviyesi Fiyatları

Likopen takviyesi satın almadan evvel vitaminler.com adresi üzerinde ilgili ürünleri inceleyebilir, fiyat konusunda bütçenize en uygun ürünü seçebilirsiniz. Herhangi bir takviye kullanmadan evvel doktora danışmanız önerilir. Likopen takviyelerini vitaminler.com adresinde bulabilirsiniz.


Likopen Takviyelerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Likopen takviyelerini seçerken piyasada güvenilir olmasıyla öne çıkan satış yerlerinin tercih edilmesi önemlidir. Ürünlerin orijinal olup olmadığı da kontrol edilmelidir. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onayı ve izin numaraları ürün kutularının üzerinde olmalıdır. Almış olduğunuz likopen takviyelerine ait ambalajın da zarar görmemiş ve bozulmamış olması bu konuda önem taşır. Vitaminler.com üzerinden dilediğiniz likopen takviyesine ulaşabilir, size özel indirimlerden ve aynı gün kargo imkanından yararlanabilirsiniz.Sıkça Sorulan Sorular 

Likopen Nedir?

Likopen, bazı meyve ve sebzelere renk veren bileşenlerin arasında yer alır. Vitaminler.com adresinden likopen takviyelerini inceleyebilirsiniz.

Likopen Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Likopen takviyeleri, vitaminler.com adresinde yumuşak kapsül formda bulunmaktadır. Tüketmeden evvel kutu üzerindeki kullanım direktiflerini inceleyebilirsiniz.

Kimler Likopen Takviyelerini Kullanabilir?

Takviye kullanım yaşları takviyenin içeriğine göre değişkenlik gösterebilir. Eğer takviye ürün kullanmak istiyorsanız doktorunuza danışarak ve likopen takviyelerinin üzerinde yazan kullanım bilgilerini inceleyerek sizin için uygun olup olmadığını belirleyebilirsiniz.

Likopen Takviyeleri Nerede Satılır?

Likopen takviyeleri fiziki mağazalarda da bulunabilir ve bu takviyeler aynı zamanda vitaminler.com sitesinde de satılmaktadır. Siz de likopen takviyelerine sahip olmak istiyorsanız şeffaf bir alışveriş anlayışını deneyimlemek için vitaminler.com’u tercih edebilirsiniz. 


Kaynaklar

  1. Are Antioxidants Helpful for Disease Prevention?, 2010

Mobil görünüm için tıklayın.
Top