İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Bitkisel Ürünler
  4.  › 
  5. Afrika Sardunyası
Afrika Sardunyası

Afrika Sardunyası

Devamını oku »
10 ürün listeleniyor.

Aromasız Afrika Sardunyası Takviyeleri 

Aromasız Afrika sardunyası takviyeleri, takviye kullanırken hiçbir aromayı terci etmeyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu takviyelerin içinde aroma bulunmaz ve genellikle tat içermez. Dolayısıyla aromalı takviyelere oranla daha az tat içerir. 


Karışık Meyve Aromalı Afrika Sardunyası Takviyeleri 

Karışık meyve aromalı Afrika sardunyası takviyeleri takviye kullanırken aromasız takviyeler yerine tadı olan takviyeleri seçenler tarafından tercih edilir. Karışık meyve aromasına sahip olan Afrika sardunyası takviyeleri tatlı bir tada sahiptir.


Afrika Sardunyası Formları

Afrika sardunyası takviyeleri farklı formlarda piyasada satışa sunulmaktadır. Yaşa veya yaşam koşullarına göre seçilebilen bu farklı formların kullanım şekilleri de farklı olabilir. 

Efervesan Form

Efervesan tablet Afrika sardunyası takviyeleri, genellikle en çok tercih edilen formdur. Pratik ve kolay tüketilmesi sayesinde efervesan tablet formu revaçtadır. Suyun içerisine atılan tabletin suda çözünmesi sonrasında tüketilir. Suda iyice çözündükten sonra tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Kapsül 

Afrika sardunyası takviyelerinde kapsül form en çok tercih edilen formlardan biridir. Pratik kullanımı ve portatif olması sayesinde kapsül Afrika sardunyası takviyesi yetişkin bireyler tarafından ilgi görmektedir. Bu formda bulunan Afrika sardunyası takviyesinin içeriği koruyucu ve midede sindirilebilen bir koruma ile kaplıdır. Yutulduktan sonra Afrika sardunyası kapsülü vücut tarafından parçalanarak sindirim sistemine katılır. Genellikle Afrika sardunyası takviyesini hızlı ve pratik şekilde almak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. 

Sıvı 

Sıvı Afrika sardunyası takviyesi, pratik tüketilebilmesi ve tablet yutmakta zorluk çekenlere yardımcı olması sayesinde en çok tercih edilen formların arasında yer alır. Bu formda bulunan takviyeler günlük hayatta kolayca kullanılabilir. Sıvı formdaki Afrika sardunyası takviyeleri besinlere karıştırılarak tüketilebilmektedir. Sıvı formda bulunan Afrika sardunyası takviyelerini oranlarına bakarak ve direktiflere uyarak tüketebilirsiniz. 

Şişe

Şişe Afrika sardunyası takviyeleri şişelerin içerisinde bulunan takviyelerin oluşturduğu formdur. Sıvı form ile benzerlik gösterir. Bu formda bulunan Afrika sardunyası takviyelerinin kullanım şekilleri ürün kutusunun üzerinde detaylı olarak yazmaktadır. Bu direktiflere uyarak şişe formda bulunan Afrika sardunyası takviyelerini kullanabilirsiniz. 


En İyi Afrika Sardunyası Markaları

Afrika sardunyası takviyeleri farklı formlarda bulunabilir. Formlarına ve çeşitlerine göre farklı kullanımları bulunan Afrika sardunyası takviyeleri sektörde öncü birçok marka tarafından temin edilebilir. Afrika sardunyası takviyeleri ürünlerini bünyesinde barındıran Wellcare, Venatura, Orzax, Ocean ve Immuneks gibi markalar vitaminler.com adresinde satılmaktadır. Afrika sardunyası takviyeleri seçerken önemli olan; doğru formun ve çeşidin seçilebilmesidir. Daha sonra marka tercihi yapabilir ve size en uygun olan Afrika sardunyası takviyelerinden birini temin edebilirsiniz. En iyi seçimi yapabilmek adına bir doktora danışmak önemlidir. Size en uygun markayı vitaminler.com adresinden seçerek Afrika sardunyası takviyenizi satın alabilirsiniz. 


Afrika Sardunyası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Afrika sardunyası takviyeleri seçerken piyasada güvenilir olmasıyla öne çıkan markalara ait olan ürünlerin tercih edilmesi önemli bir adımdır. Ürünlerin orijinal olup olmadığı da kontrol edilmelidir. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onayı ve izin numaraları, Afrika sardunyası takviyelerini üreten firmanın ürünlere dair barkod ve lot numaralarının yer alıp almadığı ürünün orijinal olup olmadığını göstermektedir. Almış olduğunuz Afrika sardunyası takviyelerine ait ambalajın da zarar görmemiş ve bozulmamış olması bu konuda önem taşır.


Afrika Sardunyası Fiyatları

Afrika sardunyası takviyeleri farklı markalar tarafından farklı formlarda ve gramajlarda piyasada satışa sunulmaktadır. Afrika sardunyası takviyeleri satın alınmadan evvel hangi formun ve gramajın size uygun olduğunu seçmeniz ve buna göre ürün araştırması yapmanız önemli bir adımdır. Bu durumda yaşınıza, cinsiyetinize veya bünyenize göre Afrika sardunyası takviyeleri seçebilmek için öncelikle bir doktora danışabilirsiniz. Size en uygun Afrika sardunyası takviyelerini ve formunu bulduktan sonra ise sektörün önde gelen markalarının bulunduğu vitaminler.com adresinden satın alabilirsiniz. Afrika sardunyası takviyelerinin fiyatları markasına, gramajına, formuna ve kullanım şekline göre değişkenlik gösterebilir. Sıkça Sorulan Sorular


Afrika Sardunyası Nedir?

Afrika sardunyası (persant), Güney Afrika'ya özgü bir bitkidir. Latince adı “Pelargonium Sidoides” olarak bilinir. Bu bitki birçok takviyenin içinde bulunabilir veya direkt olarak takviye olarak alınabilir. 

Afrika Sardunyası Ne İşe Yarar?

Her takviyenin kendine has etkileri bulunur. Afrika sardunyası takviyesinin de kendi özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler yaş, cinsiyet ve bünye gibi etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer Afrika sardunyası takviyesi kullanmak istiyorsanız bünyenize göre ne işe yarayacağını öğrenmenizde fayda vardır. Dolayısıyla bir doktora danışmanız önemlidir. 

Afrika Sardunyası Faydaları Nelerdir?

Afrika Sardunyası takviyeleri birçok kişi tarafından tercih edilir. Bu takviyenin kullanım alanları kişiden kişiye, cinsiyete veya bünyeye göre değişkenlik gösterebilir. Eğer siz de Afrika sardunyası takviyesi kullanmak istiyorsanız öncelikle bir doktora danışmanız önemlidir. 

Afrika Sardunyası Nasıl Kullanılır?

Tüm takviyelerin farklı kullanım şekilleri olabilir. Afrika sardunyası takviyeleri de formlarına göre kullanımları farklıdır. Kapsül formdaki Afrika sardunyası takviyeleri daha çok tercih edilmektedir. Bu form, kutusunun üzerinde yazan direktiflere göre tüketilebilir. Sıvı ve şişe formdaki Afrika sardunyası takviyeleri (persant şurup) de direktiflere göre kullanılmalıdır. Efervesan form ise suya katılarak tüketilebilir.

Afrika Sardunyası Takviyesi Ne Zaman Alınmalıdır? 

Çoğu takviyenin etki etme süreleri takviye türüne gösterebilir. Afrika sardunyası takviyesi  kullanmak istiyorsanız bir doktora danışarak bünyenize ve yaşınıza göre hangi formu almanız gerektiğini ve almanız gereken en etkili zaman dilimini öğrenebilirsiniz. Ayrıca Afrika sardunyası takviyelerinin ambalajlarının üzerinde yazan kullanım direktiflerine de göz atabilirsiniz. 

Kimler Afrika Sardunyası Takviyelerini Kullanabilir?

Afrika sardunyası takviyeleri insan vücudu için gerekli olan vitaminler arasındadır. Afrika sardunyası takviyelerini kullanmanın belirli bir yaşı yoktur ancak yine de kullanmadan evvel bir doktora başvurmak önem taşımaktadır. 

Afrika Sardunyası Takviyeleri Ne Sıklıkta Kullanılmalı?

Afrika sardunyası takviyeleri uzman doktorlar tarafından kullanım sıklığı belirtilerek kişiye tavsiye edilebilir. Genel geçer bir kullanım sıklığı olmamasıyla beraber Afrika sardunyası takviyelerinin en faydalı halde takviye alınması için bir doktora danışmak önemlidir. 


Kaynaklar

  1. Pelargonium sidoides extract for treating acute respiratory tract infections, 2013

  2. Effectiveness of Pelargonium sidoides in pediatric patients diagnosed with uncomplicated upper respiratory tract infection: a single-blind, randomized, placebo-controlled study, 2021

Mobil görünüm için tıklayın.
Top