İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Venatura
Tüm Vitaminler

Venatura

Devamını oku »

VeNatura Ürünleri

VeNatura, hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik gıda takviyesi ürünleri üretmektedir. A vitamini, B9 vitamini, B7 vitamini biotin, C vitamini, D vitamini ve K vitamini takviyelerinin yanı sıra; selenyum, magnezyum, çinko ve demir gibi insan sağlığı için oldukça önemli mineralleri de takviye olarak üretmektedir. Yetişkinler için üretilen tüm bu vitamin ve mineraller çocuklar için özel olarak da üretilmektedir. Venatura markası aynı zamanda çeşitli bitkisel ürünlere ve markaya ait özel ürünlere de sahiptir.

VeNatura Vitamin ve Besin Takviyeleri

VeNatura vitamin ve besin takviyeleri ilaç değil, takviye edici gıdadır. Gıda takviyeleri
normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla kullanılmaktadır. Vitamin, mineral, protein, ve amino asit gibi besin öğeleri, bitkisel kaynaklı maddeler ve bunların konsantre veya ekstraktları ile üretilen besin takviyesi ürünlerinin tedavi edici bir etkisi bulunmamaktadır.

VeNatura Kalite ve Standartları

VeNatura ürünleri T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, HACCP Kalite Sistemi uygunluk onaylı takviye edici gıda imalat alanına ve ayrıca ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi standartlarına sahiptir.

VeNatura ürünlerinin hayvansal kaynaklı ham madde kullanılan ürünlerinin tamamı helal sertifikalıdır. Vejetaryen ve vegan kullanımına uygun içeriğe sahip ürünlerinin bu özelliği ise ambalajlarında belirtilmiştir.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top