İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Solgar
Tüm Vitaminler

Solgar

Devamını oku »

Solgar dünya çapında yüksek kaliteli, etkili ve yenilikçi ürünleriyle bilinmektedir. Solgar, ürünlerinin kaliteli ve etkili olmasını, yaptıkları araştırmalar ve geliştirmeler ile sağlamaktadır. Bu nedenle; 1978 yılında Solgar Besin Araştırma Merkezi’ni kurmuşlardır. Geliştirdikleri her ürün, uzmanlarca son teknoloji makineler kullanılarak hazırlanmaktadırlar. Solgar GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ve GLP (İyi Laboratuvar Uygulamaları) gibi standartların dışında kendi geliştirdiği “Solgar Altın Standardı” gibi her aşamada yüksek standartlarda üretimi hedefleyen uygulamaları bulunmaktadır. Ayrıca Solgar 1993 yılında ilk vejetaryen kapsül üretimi yapan firmadır.

TÜRKİYE’DE SOLGAR

Günümüz Türkiye’sinde her geçen gün sağlıklı yaşam için gösterilen çaba artmaktadır ve bu artış beraberinde gıda takviyesi piyasasını da büyütmektedir. 1998 yılında Türkiye’ye gelen Solgar, ülkemize giren ilk gıda takviyesi firmalarından biri olup, günümüzde gıda takviyeleri piyasasında en çok tercih edilen markalardan biridir. Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış bir satış hacmine sahiptir.

SOLGAR GIDA TAKVİYELERİ VE KULLANIMI

  • Solgar’ın araştırmaya dayalı formülleri sadece en iyi hammaddeleri içermektedir.
  • Solgar vejetaryenlere uygun, glüten, buğday ve süt ürünleri içermeyen birçok ürün üretmektedir.
  • Solgar ürünleri üretilirken sentetik renklendirici, koku düzeltici, tatlandırıcı ve koruyucu maddeler kullanılmamaktadır.
  • Saflığı ve tutarlılığı korumaya yardımcı olmak için vitaminler ve mineraller küçük partiler halinde üretilmektedir.
  • Solgar gıda takviyeleri Non-GMO yani genetik olarak modifiye edilmemiş ürünlerdir.
  • Solgar, ürünlerinde gerekli olmayan şeker, tuz ve dolgu maddelerini kullanmaktan kaçınmaktadır.
  • Solgar gıda takviyelerini kullanmaya başlamadan önce sağlık uzmanınıza danışmanızı ve sağlık uzmanınızın tavsiyesine uygun olarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

ÖDÜL KAZANAN BAZI SOLGAR ÜRÜNLERİ

2001 ve 2010 yılları arasında ödül kazanan bazı Solgar gıda takviyeleri şunlardır.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top