İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

Kapıda Ödeme Seçenegi

Vitaminler.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini tercih ettiğiniz taktirde ürün size ulaştığında kargo şirketine gerçeklestirebilirsiniz. Ürününüz elinize ulaştığında ödeme yapmak için tek yapmanız gereken şey ödeme adımında “Kapıda Nakit Ödeme” veya “Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme” seçeneklerinden birini tercih etmek.

Kapıda ödemeyi dilerseniz nakit, dilerseniz kredi kartı ile gerçeklestirebilirsiniz. Kapıda kredi kartı ile ödemelerde kargo şirketinin POS terminalleri kullanıldığı için taksit yapılamamaktadır.

Kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile gerçekleştirilen ödemelerden sipariş büyüklüğüne bakılmaksızın 30 TL “kapıda tahsilat ücreti” alınmaktadır. “Kapıda tahsilat ücreti” otomatik olarak ürün faturanıza yansıtılmakta olup bahse konu sipariş bedelinin tahsili ve tarafımıza havalesi esnasında karşılaşılan maliyetlere istinaden kargo şirketleri tarafından talep edilmektedir.

Kapıda ödeme seçenegi tercih edilen siparişleriniz telefon ile teyit işlemi yapıldıktan sonra kargoya verilecektir. Güvenliğiniz için telefonla teyit görüşmeleri kayıt altına alınmaktadır. Telefonla teyit işleminin en kısa sürede gerçeklestirilebilmesi için siparişinizde belirttiğiniz telefon numarası ve e-posta bilgilerinizin doğrulugunu lütfen kontrol ediniz.

 

Mobil görünüm için tıklayın.
Top