İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

Aynı Gün Hızlı Kargo

Sizin için siparişini verdiğiniz ürünlerin zamanında elinize ulaşmasının ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için sadece stoklarımızda olan ürünleri beğeninize sunuyoruz. Bunun için Türkiye’deki en çok çeşitliliğe sahip ve en büyük ürün stokunu 7 gün 24 saat siz müşterilerimizin emrine sunuyor ve siparişlerinizi hafta içi saat 18:00’den (Ziraat Bankası havaleli siparişleriniz için 17:30' dan), Cumartesi günleri ise saat 13:30’dan (Ziraat Bankası havaleli siparişleriniz için 13:00' dan) önce verdiğiniz takdirde aynı gün içerisinde kargoya teslim ediyoruz.

Cumartesi günleri de dahil olmak üzere kargonun çalıştığı her gün mağazamızdan gerçekleştirdiğiniz alışverişler kargo ile adresinize gönderilecektir. Kargoya verilen ürünlerin elinize ulaşması bulunduğunuz şehre bağlı olarak farklılık göstermekte olup, paketinizin teslimatı normal şartlarda bir ile iki iş günü arasında gerçekleştirilir.

Siz müşterilerimize Türkiye’nin her yerinde siparişlerinizi ulaştırabilmek için Vitaminler.com Türkiye’nin en yaygın dağıtım ağına sahip şirketlerinden olan Aras Kargo ile çalışmaktadır.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top