İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. The Lifeco
Tüm Vitaminler

The Lifeco

Devamını oku »
36 ürün listeleniyor.

The LifeCo Ürünleri 

The LifeCo takviyeleri kendi içinde kategorilere ayrılır ve farklı çeşitleri vardır. Her takviye farklı konularda rol alabilir.

Vitaminler

The LifeCo vitaminler kategorisinde A, B, C ve E gibi vitaminleri içeren takviyeler bulunmaktadır. Eğer vitamin eksikliği çektiğinizi düşünüyorsanız öncelikle bir doktora danışmanız ve sonrasında hangi vitamini takviye almanız gerektiğini öğrenmeniz önemlidir. Daha sonra ihtiyacınız olan vitamini vitaminler.com adresinden satın alabilirsiniz. 

Glukozamin 

Glukozamin takviyeleri glukozamin içeren ürünleri kapsamaktadır. The LifeCo glukozamin kategorisinde bulunan ürünlerden istediğiniz glukozamin takviyesini vitaminler.com adresinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. 

Omega 3 ve Balık Yağları

The LifeCo markasına ait omega 3 ve balık yağları ürünleri vitaminler.com adresinde satışa sunulmaktadır. The LifeCo omega 3 ve balık yağları ürünleri, balık başta olmak üzere hem hayvansal hem de bitkisel gıdalarda bulunan ve bu besinler yoluyla vücuda alınabilen omega 3 içerir ve ihtiyaç dahilinde takviye olarak da alınabilir. 

Bitkisel Ürünler

The LifeCo bitkisel ürünler, bitkisel takviyeleri kullanan kişiler tarafından tercih edilir. Bu ürünler, bitkilerin köklerinin, tohumlarının veya yapraklarının özel yöntemlerle ayrıştırılması ile elde edilirler. Bitkisel ürünler; Hindistan cevizi yağı, kinoa tohumu, üzüm çekirdeği ekstresi, zerdeçal, enginar ekstresi, at kestanesi, kamu kamu, zencefil ekstresi, deve dikeni ve esmer su yosunu gibi ürünleri kapsar. İhtiyaç durumunda bu ürünleri vitaminler.com adresinden The LifeCo  kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Mineraller

Mineraller de diğer takviye ürünler gibi dışarıdan takviye olarak alınabilir. The LifeCo mineraller, bu ihtiyaca yönelik üretilen mineral takviyeleri ile vitaminler.com adresinde bulunmaktadır. The LifeCo mineral takviyeleri arasında demir takviyesi de bulunmaktadır. Eğer mineral takviyesi kullanmak istiyorsanız öncelikle bir doktora danışmanızı ve doktor görüşü aldıktan sonra mineral takviyesi kullanmanızı tavsiye ederiz. 

Probiyotik

Bağırsak florasında yaşayan mikroorganizmalar olan probiyotikler, gerekli durumlarda takviye olarak alınabilir. The LifeCo probiyotikler farklı form ve gramajlarda bulunabilir. The LifeCo markasına ait probiyotik takviyelerini vitaminler.com adresinden satın alabilirsiniz.


The LifeCo Ürünlerinin Formları

The LifeCo takviyeleri farklı formlarda bulunabilir. Bu formlar vitaminler.com adresinde kapsül, sıvı, toz ve saşe form olarak yer almaktadır.

Sıvı 

Sıvı The LifeCo takviyeleri, kullanımındaki kolaylık sayesinde ön plandadır. Kapsül ve tablet yutmakta zorluk çekenler de alternatif olarak sıvı formu tercih etmektedir. Bu formun; damla, yağ gibi farklı kullanımları da mevcuttur. Kişinin tercihine göre sıvı formdaki The LifeCo takviyeleri bu özellikler kapsamında incelenebilir ve tercih edilebilir. 

Kapsül 

Kapsül The LifeCo takviyeleri tablet formla benzerlik gösterir. Kapsül form, The LifeCo takviyelerinin içeriğini kaplayan bir yapıya sahiptir. Tablet formdaki gibi su ile tüketilmektedir. 

Saşe 

Diğer formlara göre daha hijyenik kullanım imkanı sunan saşe formdaki The LifeCo takviyeleri, kullanacağınız zaman açabileceğiniz bir korumaya sahiptir ve genellikle tek kullanımlıktır. Ürünün kutusunda belli sayıda saşe bulunur ve kullanılacağı zaman bu saşelerden biri açılarak tüketilir. 

Toz

Toz formda bulunan The LifeCo takviyelerinin kullanımları farklı olabilmekle birlikte kullanım amaçları da farklı olabilir. Toz takviyeler kutu üzerinde yazan direktiflere göre tüketilebilmektedir. 


The LifeCo Ürünlerini Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

The LifeCo ürünlerini seçerken piyasada güvenilir olmasıyla öne çıkan satış yerlerindeki ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Ürünlerin orijinal olup olmadığı da kontrol edilmelidir. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onayı ve izin numaraları kutunun üzerinde bulunmalıdır. Almış olduğunuz The LifeCo ürünlerine ait ambalajın da zarar görmemiş ve bozulmamış olması da bu konuda önemlidir. Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri olan vitaminler.com adresinde The LifeCo ürünleri satılmaktadır. İstediğiniz The LifeCo ürününü buradan seçebilir ve satın alabilirsiniz.


The LifeCo Ürün Fiyatları

The LifeCo markasının takviyeleri; forma veya markaya göre fiyat olarak farklı olabilir. Büyüklüğü, miktarı, kullanım amacı, yaş aralığına göre üretilmesi gibi faktörler de The LifeCo takviyesi fiyatlarını etkilemektedir. Bu gibi durumlarda ihtiyaca yönelik The LifeCo takviyesini tercih etmek önemlidir. Yaşınıza, cinsiyetinize veya bünyenize göre The LifeCo takviyesi seçebilmek için öncelikle bir doktora danışabilirsiniz. Daha sonrasında size uygun olan gramaj ve formdaki The LifeCo takviyesini kullanabilirsiniz. 


The LifeCo Ürünlerinin İçeriği

The LifeCo ürünlerinin içerikleri ürünlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Siz de LifeCo takviyelerini kullanmak istiyorsanız öncelikle ihtiyacınıza yönelik takviye çeşidini belirlemeniz önemli bir adımdır. Daha sonrasında seçim yaptığınız takviyenin içeriğine, kutu üzerinden veya vitaminler.com sitesinde bulunan ürün sayfasından ulaşarak bilgi edinebilirsiniz. 


Sıkça Sorulan Sorular 

Kimler The LifeCo Gıda Takviyelerini Kullanabilir?

Takviye kullanım yaşları takviye türüne göre değişkenlik gösterebilir. Siz de The LifeCo markasına ait takviyeleri kullanmak istiyorsanız öncelikle bir doktora danışabilir, ne eksiğiniz olduğunu öğrendikten sonra ise size uygun olan The LifeCo takviyesini tercih edebilirsiniz.  

The LifeCo Ürünleri Nasıl Kullanılır?

The LifeCo takviyeleri farklı formlara sahiptir. Bu formların kullanım şekilleri farklılık gösterebilir. Kapsül formda bulunan The LifeCo ürünleri su veya sıvı ile yutularak kullanılır. Saşe form ise üzerinde yazan direktiflere göre kullanılabilir. Sıvı ve toz formlar da farklı çeşitlere sahiptir ve kutu üzerindeki direktiflere göre kullanılabilir. Dilediğiniz The LifeCo takviyesine vitaminler.com adresinden ulaşabilirsiniz.

The LifeCo Nerede Satılır?

The LifeCo takviyeleri birçok yerde satılır. Fiziki mağazalarda da bulunabilen, eczanelerde de satılabilen The LifeCo  takviyeleri aynı zamanda vitaminler.com sitesinde de satılmaktadır. Siz de The LifeCo takviyelerine sahip olmak istiyorsanız; doğru, güvenilir ve şeffaf bir alışveriş anlayışını deneyimlemek için vitaminler.com’u tercih edebilirsiniz. 

Mobil görünüm için tıklayın.
Top