İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Generica
Tüm Vitaminler

Generica

Devamını oku »
11 ürün listeleniyor.

Generica Ürünleri

Generica takviyeleri kendi içinde kategorilere ayrılır ve farklı çeşitleri vardır. Her takviyenin görevi farklı olabilir.

Vitaminler 

Generica vitaminler; B vitaminleri ve multivitamin takviyeleri olarak listelenebilir. Eğer vitamin eksikliği çektiğinizi düşünüyorsanız öncelikle bir doktora danışmanız ve sonrasında hangi vitamini takviye almanız gerektiğini öğrenmeniz önemlidir. Daha sonra ihtiyacınız olan vitamini vitaminler.com adresinden satın alabilirsiniz. 

Glukozamin ve Eklem 

Generica glukozamin takviyeleri yumurta kabuğu zarı içerikleri ile satışa sunulmaktadır. Generica glukozamin ve eklem kategorisindeki ürünleri vitaminler.com adresinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. 

Bitkisel Ürünler 

Generica bitkisel ürünler, bitkisel takviyeleri kullanan kişiler tarafından tercih edilir. Bu ürünler, bitkilerin köklerinden, tohumlarından veya yapraklarının özel yöntemlerle ayrıştırılması ile elde edilirler. Bitkisel ürünler kategorisi kedi otu (valerian root) içeren ürünleri kapsar. İhtiyaç durumunda bu ürünleri vitaminler.com adresinden Generica kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Mineraller

Mineraller de vitaminler ve bitkisel ürünler gibi dışarıdan takviye alınabilir. Generica markasının ürettiği ve geliştirdiği Sidefer demir takviyeleri, en bilinen Generica mineralleri ürünlerinin arasında yer alır. Demir takviyesi ve demir minerali konusunda takviye arayanlara özel geliştirilen bu ürünler vitaminler.com adresinde bulunmaktadır. Eğer mineral takviyesi kullanmak istiyorsanız öncelikle bir doktora danışmanızı ve doktor görüşü aldıktan sonra mineral takviyesi kullanmanızı tavsiye ederiz. 


Generica Takviyelerinin Formları

Generica takviyeleri farklı formlarda bulunabilir. Bu formlar vitaminler.com adresinde çiğnenebilir tablet, kapsül, sıvı ve saşe olarak bulunmaktadır. 

Saşe

Saşe Generica takviyeleri, kullanacağınız zaman açabileceğiniz bir korumaya sahiptir ve genellikle tek kullanımlıktır. Ürünün kutusunda miktarı kadar saşe bulunur ve kullanılacağı zaman bu saşelerden biri açılarak tüketilir. Diğer formlara göre daha hijyenik kullanım imkanı sunar. 

Kapsül

Kapsül Generica takviyeleri tablet formla benzerlik gösterir. Kapsül form, Generica takviyelerinin içeriğini kaplayan bir yapıya sahiptir. Tablet formdaki gibi genellikle su ile ya da sıvı ile tüketilmektedir. 

Sıvı

Sıvı Generica takviyeleri, kullanımındaki kolaylık sayesinde ön plandadır. Kapsül ve tablet yutmakta zorluk çekenler de alternatif olarak sıvı formu tercih etmektedir. Bu formun; damla gibi farklı kullanımları da mevcuttur. Kişinin tercihine göre sıvı formdaki Generica takviyeleri bu özellikler kapsamında incelenebilir ve tercih edilebilir. 

Çiğnenebilir Form 

Çiğnenebilir formda olan Generica takviyeleri genellikle çocuklu ailelerin tercihleri arasındadır. Tablet veya kapsül yutmakta zorluk çeken kişiler de çiğnenebilir formu daha çok tercih eder. Bu form ağızda çiğnenme yolu ile sindirim sistemine dahil olur. 


Generica Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Generica ürünlerini seçerken piyasada güvenilir olmasıyla öne çıkan satış yerlerindeki ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Ürünlerin orijinal olup olmadığı da kontrol edilmelidir. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onayı ve izin numaraları kutunun üzerinde bulunmalıdır. Almış olduğunuz Generica ürünlerine ait ambalajın da zarar görmemiş ve bozulmamış olması da bu konuda önemlidir. Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri olan vitaminler.com adresinde Generica ürünleri satılmaktadır. İstediğiniz Generica ürününü buradan seçebilir ve satın alabilirsiniz.


Generica Ürün Fiyatları

Generica markasının takviyeleri; forma veya markaya göre fiyat olarak farklı olabilir. Büyüklüğü, miktarı, kullanım amacı, yaş aralığına göre üretilmesi gibi faktörler de Generica takviyesi fiyatlarını etkilemektedir. Bu gibi durumlarda ihtiyaca yönelik Generica takviyesini tercih etmek daha etkili olabilir ve fiyat anlamında daha uygun hale gelebilir. Bunların dışında yaşınıza, cinsiyetinize veya bünyenize göre Generica takviyesi seçebilmek için öncelikle bir doktora danışabilirsiniz. Daha sonrasında size uygun olan gramaj ve formdaki Generica takviyesini kullanabilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular

Generica Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Generica takviyeleri farklı formlara sahiptir. Bu formların kullanım şekilleri farklılık gösterebilir. Kapsül formda bulunan Generica ürünleri su veya sıvı ile yutularak kullanılır. Çiğnenebilir formda olanlar ise ağız yolu ile çiğnenerek tüketilir. Saşe ve sıvı formdaki gıda takviyelerinin üzerinde yazan direktiflere göre tüketilmesi önerilir. Dilediğiniz Generica takviyesine vitaminler.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kimler Generica Takviyelerini Kullanabilir?

Takviye kullanım yaşları takviye türüne göre değişkenlik gösterebilir. Siz de Generica markasına ait takviyeleri kullanmak istiyorsanız öncelikle bir doktora danışabilir, ne eksiğiniz olduğunu öğrendikten sonra ise size uygun olan Generica takviyesini tercih edebilirsiniz. 

Generica Takviyeleri Nereden Satın Alınır?

Fiziki mağazalarda da bulunabilen Generica ürünleri aynı zamanda vitaminler.com sitesinde de satılmaktadır. Siz de bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız şeffaf bir alışveriş anlayışını deneyimlemek için vitaminler.com’u tercih edebilirsiniz.


Mobil görünüm için tıklayın.
Top