İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Wellcare
Tüm Vitaminler

Wellcare

Devamını oku »
11 ürün listeleniyor.

Wellcare Ürünleri

Global bir marka olan Wellcare’in farmasötik maddeleri Amerika ve Avrupa Farmakope standartlarındadır. Sürdürülebilirliğe önem veren bir marka olan Wellcare, çevreye duyarlı bir markadır. Hammadde temininden ürünlerin tüketici ile buluşmasına kadarki süreçte karbon ayak izini azaltmak için azami gayret gösteren Wellcare, laboratuvar testleri ve klinik testlerle ürünlerinde maksimum fayda ve güvenliği sağlamak için Ar-Ge çalışmaları da yapmaktadır.

Wellcare Vitamin ve Besin Takviyeleri

Wellcare normal bağışıklık fonksiyonuna ve kemiklerin korunmasına katkıda bulunan D vitamini çeşitleri ile öne çıkmaktadır. D vitaminleri sprey ve damla formundadır. Wellcare Vitamin D3 400 IU 5 mL Sprey, tüketicilerin en çok tercih ettiği Wellcare ürünleri arasındadır. Ürünün 600 IU ve 1000 IU doz seçenekleri de bulunmaktadır. Wellcare Expera Şurup bitkisel içeriği ile öne çıkar. Propolis, kekik ekstresi ve hatmi ile güçlendirilmiş formüle sahiptir. Wellcare Expera Şurup çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygun bir üründür.

Wellcare Kalite Standartları

Kalite güvenlik testlerine oldukça önem veren bir marka olan Wellcare, kalite kontrolünden başlayarak, üretimin çeşitli kademelerinde bu kontrolleri sürdürmektedir. Ürünlerinin kalitesini üretim esnasında ve sonrasında da düzenli olarak kontrol etmektedir. Markanın bütün ürünleri GMP (İyi Üretim Uygulamaları), GLP (İyi Laboratuvar Uygulamaları), ISO 14001, ISO 90001, ISO 13485, HACCP sertifikalı üretim tesislerinde, en son üretim teknolojileri kullanılarak üretilir. Vitaminler.com’da satıştaki tüm Wellcare ürünleri %100 orijinaldir.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top