İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Voonka
Tüm Vitaminler

Voonka

Devamını oku »
40 ürün listeleniyor.

Voonka Ürün Çeşitleri

Voonka markasına ait takviyeler hemen her segmente uyan farklı çeşitlere sahiptir. İhtiyaca yönelik olarak farklı amaçlarla üretilen bu ürünlerden size en uygun olanını seçerek vitaminler.com adresinden satın alabilirsiniz. Voonka çatısının altında farklı ve çeşitli birçok ürün vardır. 


Vitaminler 

Voonka vitaminler; B, C, D vitaminleri ve multivitamin takviyeleri olarak listelenebilir. Eğer vitamin eksikliği çektiğinizi düşünüyorsanız öncelikle bir doktora danışmanız ve sonrasında hangi vitamini takviye almanız gerektiğini öğrenmeniz önemlidir. İhtiyacınız olan vitamin takviyelerini vitaminler.com adresinden satın alabilirsiniz. 

Glukozamin ve Eklem

Voonka glukozamin ve eklem kategorisinde yumurta kabuğu zarı ile glukozamin, kondroitin, MSM bileşenlerini içeren takviyeler bulunmaktadır. Bu kategoride bulunan ürünler glukozamin takviyesi kullanmak isteyen bireyler tarafından tercih edilmektedir. 

Omega 3 ve Balık Yağı 

Voonka markasına ait omega 3 ve balık yağı ürünleri vitaminler.com adresinde satışa sunulmaktadır. Voonka omega 3 ve balık yağı ürünleri, balık başta olmak üzere hem hayvansal hem de bitkisel gıdalarda bulunan omega 3 bileşenini takviye olarak sunar.

Kolajen (Collagen) 

Tip 1, 2 ve 3 gibi farklı türlerde yer alabilen kolajen, Voonka markası tarafından takviye olarak da üretilmektedir. Voonka kolajen, kolajen takviyelerini dışarıdan almak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Voonka markasına ait kolajen takviyelerini vitaminler.com adresinden satın alabilirsiniz. Voonka kolajen kategorisinde ayrıca balık (marine) kolajeni de bulunmaktadır. 

Bitkisel Ürünler 

Voonka bitkisel ürünler, bitkisel takviyeleri tercih eden kişiler tarafından kullanılmaktadır. Bu ürünler, bitkilerin köklerinin, tohumlarının veya yapraklarının özel yöntemlerle ayrıştırılması ile elde edilirler. Bitkisel ürünler; çörek otu yağı, devedikeni (milk thistle), ginkgo biloba, ginseng, turna yemişi (cranberry) ve reishi mantarı ekstresi gibi ürünleri kapsar. İhtiyaç durumunda bu ürünleri vitaminler.com adresinden Voonka kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Diyet ve Kilo Kontrolü 

Voonka diyet ve kilo kontrolü kategorisinde diyet ve kilo kontrolü ürünleri bulunur. Herhangi bir takviye kullanmadan evvel öncelikle bir doktora danışmanızı ve uzman fikri almanızı tavsiye ederiz. 

Antioksidan 

Voonka antioksidan kategorisi içerisinde koenzim Q10 (CoQ-10), alfa lipoik asit gibi bileşikleri içeren ürünleri bulunmaktadır. 

Mineraller 

Mineraller de diğer takviye olarak alınabilen içerikler gibi dışarıdan takviye olarak alınabilir. Voonka mineral takviyesi çeşitleri,vitaminler.com adresinde bulunmaktadır. Bu takviyelere  örnek olarak; demir, kalsiyum, magnezyum, selenyum ve kompleks mineral ürünleri verilebilir. 

Probiyotik 

Bağırsak florasında yaşayan mikroorganizmalar olarak adlandırılan probiyotikler, gerekli durumlarda takviye olarak alınabilir. Voonka probiyotik ürünleri sindirim sisteminde rol oynayan bazı bileşikleri de içeren takviye ürünler olarak adlandırılabilir. Voonka markasına ait probiyotik takviyelerini vitaminler.com adresinden satın alabilirsiniz.


Voonka Gıda Takviyelerinin Formları

Voonka takviyeleri; saşe, kapsül, sıvı, toz, jel ve çiğnenebilir form gibi farklı formlarda yer alır. Bu formlar, Voonka ürünlerini tercih eden kişilere farklı kullanım kolaylıkları sunar. Farklı formlarda yer alan bazı Voonka takviyeleri çeşitli aromalara sahip de olabilir.

Saşe 

Diğer formlara göre daha hijyenik olan saşe Voonka takviyeleri, kullanacağınız zaman açabileceğiniz bir koruma ile kaplıdır ve genellikle tek kullanımlıktır. Ürünün kutusunda tek kullanımlık saşeler yer alır ve kullanılacağı zaman bu saşelerden biri açılarak kutu üzerindeki direktifler doğrultusunda tüketilir. Diğer formlara göre daha hijyenik kullanım imkanı sunar. 

Kapsül 

Pratik kullanımı ve kolay taşınabilirliği sayesinde kapsül Voonka takviyeleri yetişkin bireyler tarafından ilgi görmektedir. Yutulduktan sonra takviye kapsülleri vücut tarafından sindirim sürecine dahil olur. Kapsül formdaki  Voonka takviyeleri, genellikle takviyeleri hızlı ve pratik şekilde almak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. 

Toz 

Toz formda bulunan Voonka takviyelerinin kullanımları farklı olabilmekle birlikte kullanım amaçları da farklı olabilir. Genellikle bu forma sahip olan takviyeler kolajen gibi sıvıya karıştırılarak tüketilen takviyeler olmaktadır. Toz takviyeler kutu üzerinde yazan direktiflere göre tüketilebilmektedir. 

Tablet 

Ağızdan alınan takviyeleri daha çok tercih eden kişiler genelde tablet formda yer alan takviyeleri tercih ederler. Tablet formlar sindirim sisteminde parçalanmak üzere üretilmiş; katı, sert ve pürüzsüz yüzeye sahiptir. Gereken durumlarda; kullanılan içerik ve takviye çeşidine göre ikiye bölünerek de tüketilebilir. 

Sıvı 

Sıvı formdaki Voonka takviyeleri, kullanım kolaylığı sunması  nedeniyle revaçtadır. Kapsül ve tablet yutmakta zorluk çekenler alternatif olarak sıvı formu tercih etmektedir. Bu formun; damla ve yağ gibi farklı kullanımları da mevcuttur. 

Çiğnenebilir Form 

Çiğnenebilir formdaki Voonka takviyeleri, tablet veya pastil formdaki takviyeleri tercih etmek istemeyenler tarafından en çok seçilen takviye formudur. Ağızda çiğnenerek sindirim sistemine dahil olan bu form farklı aromalara sahip olabilir. Özellikle çocukların kullanımında pratiklik ve kolaylık sağlayan çiğnenebilir Voonka takviyeleri, çocuklu ailelerin ilk tercihleri arasındadır. Günlük kullanımda pratiklik ve kolaylık sağlaması ile ön plana çıkmaktadır. 

Jel 

Jel formda bulunan Voonka takviyeleri genellikle sürülebilir bir forma sahiptir. Bu kategorideki ürünler jel formdaki ürünleri tercih eden bireyler tarafından kullanılır. Jel formdaki Voonka takviyeleri kolajen gibi takviyelerin jel forma dönüştürülmesiyle oluşur. 


Voonka Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Voonka ürünlerini seçerken piyasada güvenilir olmasıyla öne çıkan satış yerlerinin tercih edilmesi önemlidir. Ürünlerin orijinal olup olmadığı da kontrol edilmelidir. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onayı ve izin numaraları Voonka ürün kutularının üzerinde olmalıdır. Almış olduğunuz Voonka ürünlerine ait ambalajın da zarar görmemiş ve bozulmamış olması bu konuda önem taşır. Vitaminler.com üzerinden dilediğiniz Voonka takviyesine ulaşabilir, size özel indirimler ve aynı gün kargo imkanından yararlanabilirsiniz.


Voonka Ürün Fiyatları

Voonka ürünleri farklı ürünleri ve formları ile pazarda bulunmaktadır. Voonka ürünlerini satın almadan evvel hangi formun ve gramajın size uygun olduğunu seçmeniz ve buna göre fiyat araştırması yapmanız önemlidir. Voonka ürünleri; ürünlerin cinsine veya gramajına göre fiyat farklılıklarına sahip olabilir. Herhangi bir takviye kullanmadan evvel doktora danışmanız önerilir.  Sizin için en uygun Voonka ürününü vitaminler.com adresinde bulabilirsiniz.Sıkça Sorulan Sorular


Voonka Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

Voonka ürünleri farklı formlara ve çeşitlere sahiptir. Bu formların kullanım şekilleri farklılık gösterebilir. Voonka ürün kutularının üzerinde kullanım talimatları yazmaktadır. Aldığınız Voonka ürününü inceleyerek kullanım yolunu kutu üzerinden veya satın aldığınız adresten öğrenmeniz mümkündür. 

Kimler Voonka Ürünlerini Kullanabilir?

Takviye kullanım yaşları takviyenin içeriğine göre değişkenlik gösterebilir. Eğer takviye ürün kullanmak  istiyorsanız öncelikle bir doktora danışabilir, ne eksiğiniz olduğunu öğrendikten sonra ise size uygun takviyeyi tercih edebilirsiniz. 


Mobil görünüm için tıklayın.
Top