İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Vital Proteins
Tüm Vitaminler

Vital Proteins

Devamını oku »

Vital Proteins Nedir?

Vital Proteins, profesyonel bir koşucu olan Kurt Seidensticker tarafından 2013 yılında kurulan bir gıda takviyesi markasıdır. Koşucular için büyük öneme sahip olduğunu keşfettiği kolajeni herkes için daha kolay tüketilebilir kılmak isteyen Seidensticker, kolajen takviyelerine odaklandığı Vital Proteins markasıyla herkese potansiyelini aşma fırsatı sunar. Kolajen tüketimini farklı kaynaklardan elde edilmiş ham maddeler ve tüketilebilecek farklı formlarda üreten Vital Proteins, kolajen gereksinimine yenilikçi bir bakış açısı kazandırır. Üretim sürecinde hiçbir kimyasal kullanmayan marka, ürünlerini bağımsız laboratuvarlarda test ettirerek tüketime sunar.

Ürettiği kolajen takviyeleriyle zengin bir çeşitlilik sunan marka, hem hayvansal hem de bitkisel kolajen kaynakları ile herkesin kendisi için keşfedebileceği bir alternatif yaratır. Ürünler, kolajen takviyesi üretiminde en çok tercih edilen toz ve kapsül formlarının yanı sıra içecek, bar ve gummies şeklinde de kullanıma sunulur. Kolajen tüketimini kolay, keyifli ve lezzetli bir hale getirmeyi amaçlayan Vital Proteins ürünleri; aromasız ve aromalı seçenekleriyle farklı tüketim alışkanlıklarına cevap verecek ideal alternatiflerden oluşur.

Nestle Türkiye bünyesinde üretim yapan Vital Proteins markasının kolajen takviyesi çeşitlerini sen de Vitaminler.com’da keşfedebilirsin. İçerik, fiyat, servis miktarı ve benzeri pek çok özellik çerçevesinde inceleyebileceğin ürünleri orijinal ürün garantisi ve ücretsiz kargo fırsatıyla günün her saati satın alabilirsin.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top