İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Vitabiotics
Tüm Vitaminler

Vitabiotics

Devamını oku »
30 ürün listeleniyor.

Vitabiotics Ürünleri

Vitabiotics markasının ürünleri; farklı tüketim alışkanlıklarına cevap verecek mineral ve vitamin takviyelerinden oluşur.

Vitaminler

Vitabiotics vitamin takviyeleri; farklı ihtiyaçlara, yaş aralıklarına ve cinsiyetlere yönelik olarak tasarlanmış ürün çeşitleri ile karşımıza çıkar. Öne çıkan bazı Vitabiotics vitamin takviyelerini inceleyecek olursak;

Vitabiotics Wellwoman Original 60 Tablet; 12 vitamin, 7 mineral ve bitkisel karışımlardan oluşur; kadınlar için özel olarak fomüle edilmiştir. Wellwoman'ın içeriği, çuha çiçeği yağı (evening primrose oil) ve hodan yağı (startflower oil) gibi ekstrelerle desteklenmiştir. Vegan ve vejetaryen kullanımına uygundur.

Vitabiotics Wellman Original 30 Tablet; erkeklerin geliştirilen bir besin takviyesidir. İçeriğinde bulunan 12 vitamin ve 9 mineralin yanında Sibirya ginsengi, koenzim Q10 ve amino asitler ile desteklenmiş formüle sahiptir.

Vitabiotics Pregnacare Him and Her Conception 60 Tablet; çiftlerin birlikte kullanabileceği vitamin türlerini barındıran takviye edici bir gıdadır. İçerisinden hem kadınlar hem de erkekler için farklı 2 blister ambalajda vitamin çıkmaktadır. Kadınlar için folik asit, B12, demir, çinko, iyot, inositol gibi 20 vitamin ve mineral, erkekler için ise L-karnitin, L-arjinin, Sibirya ginsengi, B12 ve krom gibi 30 farklı vitamin ve mineral içermektedir.

Mineraller

Vitabiotics mineral takviyeleri; kapsül, tablet ve sıvı formlardaki ürün çeşitleri ile karşımıza çıkar ve farklı etken maddeler içerebilir. Öne çıkan bazı Vitabiotics mineral takviyelerini inceleyecek olursak;

Vitabiotics Osteocare 90 Tablet; kalsiyum, magnezyum, çinko ve D vitamini ile birlikte toplam 7 mikro besinin karışımından oluşur. Vejetaryen kullanıma uygundur.

Vitabiotics Ultra Selenium 30 Tablet; servis başına 165 mcg selenyum sunar. E ve C vitamini ile zenginleştirilmiş formülünün yanı sıra açai bitki ekstresi de sunan ürün, herhangi bir katkı maddesi bulundurmayan içeriğe sahiptir.

Vitabiotics Feroglobin Liquid 200 mL; servis başına 7 mg demir içerir. C ve B grubu vitaminlerinin yanı sıra çinko, bakır, manganez ve benzeri bileşenler de yer alır. Portakal yağı ve bal katkıları ile keyifli bir tüketim sağlar. Sıvı demir içeriği sayesinde ise pratik bir kullanım sunar.

Vitabiotics Ürünlerinin Formları

Vitabiotics ürünleri tablet, efervesan tablet, sıvı ve çiğnenebilir form gibi farklı kullanım alışkanlıklarına hitap edebilecek seçenekler sunar. Farklı aromalara sahip olan seçenekler de keyifli içim imkanı tanır.

Kapsül

Kapsül formdaki Vitabiotics gıda takviyeleri, bir dış kabuk içerisinde yer alır. Kapsül formdaki takviyeler genelde tablet formundaki takviyelerden daha hızlı parçalanma eğilimi taşıyabilir. Kullanıcılara pratik bir şekilde takviye alma imkanı sunar.

Tablet

Tablet formdaki Vitabiotics gıda takviyeleri, kapsül formda olduğu gibi tüketicilere pratik kullanım imkanı sağlar. Bu formdaki takviyeler; katı, sert ve pürüzsüz yüzeye sahiptir.

Efervesan Tablet

Suda eriyen tablet olarak da tanımlanabilen efervesan tablet formundaki Vitabiotics gıda takviyeleri; farklı aromalara sahip olması nedeniyle hem tadı hem de kolay içimi dolayısıyla tercih edilir.

Sıvı

Sıvı formdaki Vitabiotics gıda takviyeleri, katı formdaki takviyeleri yutmakta zorluk çeken kişiler tarafından, içimi kolay olduğu için tercih edilir.

Çiğnenebilir Form

Çiğnenebilir formdaki Vitabiotics gıda takviyeleri jel yapısı ile özellikle çocuklar için kullanım kolaylığı sunar.

Vitabiotics Gıda Takviyesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vitamin ve mineral takviyeleri kullanmadan evvel mevcut durumunuzu değerlendirmek için öncelikle doktorunuza danışmanız önerilmektedir. Doktorunuz takviye kullanmanızda sakınca görmediği takdirde takviye ürünleri araştırabilirsiniz. Takviye ürünleri güvenilir satış platformlarından almaya özen göstermeniz de önemlidir. Vitabiotics’in farklı ödeme seçenekleri ile yer alan gıda takviyelerini Vitaminler.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Vitabiotics Ürünlerini Kullananların Yorumları

Vitabiotics ürünlerini kullananlar, diğer ürünlerde olduğu gibi deneyimlerini Vitaminler.com’un yorumlar bölümünde paylaşmaktadır. Ürünü satın alan ve kullanan kişilerin yorumlarını okumak için bu bölümü inceleyebilirsiniz.

Vitabiotics Ürün Fiyatları

Vitabiotics ürünlerinin fiyatları kullanım özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Takviye ürünler, içeriğinde yer alan tüm bileşenlere, ambalajdan gramaja ve kullanım türüne kadar geniş bir fiyat aralığında yer alır.


Sıkça Sorulan Sorular

Vitabiotics Nedir?

Vitabiotics farklı yaşa, cinsiyete ve ihtiyaca özel geliştirilmiş takviye ürünler sunan bir markadır. Genel merkezi İngiltere’de bulunan şirket, tüm dünyada 3000’nin üzerinde çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Vitabiotics’in ürünleri 110 ülkede tüketicilere sunulmaktadır.

Kimler Vitabiotics Gıda Takviyelerini Kullanabilir?

Çeşitli ve dengeli beslenmiyor; vitamin ve mineral eksikliği yaşadığınızı düşünüyorsanız, doktorunuza danışarak gıda takviyesi kullanmayı düşünebilirsiniz. Vitabiotics’in, farklı yaş ve cinsiyete yönelik ürünlerini Vitaminler.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

Vitabiotics Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Sıvı formdaki gıda takviyeleri direkt olarak ya da su ile karıştırılarak tüketilir. Katı formdaki takviyeler; suyla beraber yutularak alınabilir. Çiğnenebilir formdaki takviyeler suya gerek olmadan ağızda çiğnenerek tüketilebilir. Ancak doğru kullanım bilgisi için satın aldığınız takviye üzerindeki kullanım talimatlarını okumanız tavsiye edilir.

Vitabiotics Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Vitabiotics ürünlerini fiziksel ve online satış platformları aracılığıyla satın almak mümkündür. Ürün içeriklerinin yer aldığı tablo, günde kaç defa ve ne kadar alınacağına dair kullanım önerisi gibi pek çok bilgiyi de yine bu satış platformları aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Vitabiotics gıda takviyelerini; vitaminler.com üzerinden farklı ödeme seçenekleri, aynı gün kargo imkanı ve size özel fırsatlarla satın alabilirsiniz.


Mobil görünüm için tıklayın.
Top