İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Strepsils
Tüm Vitaminler

Strepsils

Devamını oku »
5 ürün listeleniyor.

Strepsils Boğaz Pastili Ürünleri

Strepsils markasının sahibi Reckitt Benckiser zaman içinde üç farklı şirketin birleşmesi ile faaliyet alanını genişletmiştir. Dünya çapında hizmet veren Reckitt Benckiser, kişisel bakım, hijyen ve sağlık alanlarında ürün geliştirmektedir. Strepsils, firmanın boğaz pastili markasıdır. Dünya çapında 50 ülkede tercih edilen Strepsils, en iyi boğaz pastili markaları arasındadır. Tüm dünyada en çok tercih edilen boğaz pastilleri arasında önde olan Strepsils, ilk olarak 1950’de gargara olarak tanıtılmıştır. Daha sonra pastil formuna çevrilmiştir. Vitaminler.com’da Strepsils pastil çeşitlerini bulabilirsiniz.

Strepsils Vitamin ve Besin Takviyeleri

Boğaz pastili Strepsils Herbal pek çok farklı çeşide sahitir. Bunlardan bazıları:
-Strepsils Herbal Ekinezya 16 Pastil: İçerisinde ekinezya ile birlikte propolis, betaglukan ve çinko bulunmaktadır. Formülündeki çinko sayesinde bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Şekersizdir.
-Strepsils Herbal Ihlamur 16 Pastil: İçeriğinde ıhlamur özü ile birlikte meyan kökü, mayıs papatyası, bayır turpu ve okaliptüs bulunur. Şekersizdir.
-Strepsils Herbal Zencefil 16 Pastil: İçeriğinde zencefil ile birlikte adaçayı, kekik ve ıhlamur ekstraktı ile limon yağı barındırır. Şekersizdir.
Strepsils yetişkinlerin kullanımına uygundur. 3 yaşın altındaki çocuklar için boğaz pastili olarak kullanılmamalıdır. 11 yaş ve üzeri için kullanımı tavsiye edilir. Strepsils şekersiz boğaz pastili, günde 2-4 adete kadar ağızda emilerek kullanılabilir.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top