İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Strath
Tüm Vitaminler

Strath

Devamını oku »
3 ürün listeleniyor.
399 TL
SEPETE EKLE
59,82 TL / Porsiyon Porsiyon Başı Fiyat: 59,82 TL

Strath Ürün Yelpazesi

Strath ürünleri plazmolizlenmiş Strath bitkisel mayasına dayanmaktadır. Tüm ürünlerini 1961 yılından beri İsviçre’de üreten marka, kendilerine ait özel bitki mayası üretmek için “Saccharomyces cerevisiae Meyen” türündeki doğal primer maya hücreleri kullanılır.

Maya hücreleri, özel bir işlem kullanılarak 50'den fazla seçilmiş bitkisel öz ile birleştirilir. Bu bitkisel özler maya hücreleri tarafından alınır ve metabolize edilir. Doğal, yumuşak bir fermantasyon işleminden sonra mayanın hücre duvarları açılır. Bu işleme plazmoliz adı verilir. Bu özel işlem sonucunda elde edilen plazmolize bitkisel maya, tüm Strath ürünlerinin temelini oluşturur. Strath, markasına özel bu işleme yöntemi ile gıda takviyeleri, bitkisel özlü ilaçlar ve hayvanlara özel bitkisel ilaçlar üretmektedir.

Strath Kalite ve Güvencesi

Kurulduğu ilk günden itibaren geliştirdiği tüm ürünlerin bilimsel olarak araştırılması ve test edilmesine özen gösteren Strath, yıllar içinde çok sayıda gözlem ve saha çalışması yaparak ürünlerini çağın teknolojilerine ayak uyduracak şekilde üretmiştir. Strath orijinal bitkisel mayası, mineraller ve B vitaminlerinin biyoyararlanımlarının iyileştirilmesi sonucu elde edilmektedir.

Uzun yıllar boyunca yürütülen çalışmalar ve elde edilen ampirik bulgular yardımıyla dengeli ve doğal bir Strath bileşimi geliştiren marka, ürünlerinin imalatında kullanılan hammaddeleri kontrollü organik koşullar altında üretilir. Bununla birlikte, tüm hammaddeler pestisit açısından kontrol edilir ve yasal eşik değerlerini karşılaması sağlanır. Strath bitkisel mayası üretiminde yapay olarak üretilmiş hiçbir katkı maddesi (koruyucu maddeler, renklendiriciler veya tatlandırıcılar gibi) kullanılmaz.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top