İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Sanofi
Tüm Vitaminler

Sanofi

Devamını oku »
1 ürün listeleniyor.

Sanofi Ürünlerinin Formları

Farklı markaları çatısı altına alan ve Sanofi tarafından üretilen ürünler geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu nedenle birden fazla formda yer alan ürünler mevcuttur.

Tablet

Film kaplı tabletlerde sunulan Pharmaton ya da Novanight takviyeleri, genellikle su ile tüketilir ve pratik kullanım imkanı sunar.

Efervesan Tablet

Efervesan formdaki Pharmaton takviyeleri, genellikle tablet veya kapsül yutmakta zorluk çekenler tarafından tercih edilir. Bu form, suyun içine atıldığında erir ve daha sonrasında içilir. Kutu üzerinde kullanılabilecek sıvı miktarı belirtilmiştir.

Kapsül

Kapsül formdaki Pharmaton takviyeleri tablet formla benzerlik gösterir. Kapsül form, takviye içeriğini kaplayan bir yapıya sahiptir. Tablet formdaki gibi genellikle su ile ya da sıvı ile tüketilmektedir.

Saşe

Saşe formunda bulunan Enterogermina takviyeleri sadece kullanacağınız zaman açma imkanı sunan paketleri sayesinde hijyenik kullanım imkanı sağlar. Saşe formun içinde bulunan Enterogermina takviyesi ağızda erir bir haldedir. Dolayısıyla saşe formundaki Enterogermina takviyeleri ağza dökülerek kullanılır.

Flakon

Flakon formda bulunan Enterogermina takviyeleri besinlerle karıştırılıp tüketilebilir olması nedeniyle de tercih edilmektedir. Özellikle kapsül veya tablet yutmakta zorluk çeken kişiler flakon formu daha çok tercih etmektedir. Bu formdaki Enterogermina takviyeleri su veya başka bir içecek ile karıştırılarak tüketilebilir.

Sanofi Ürün Fiyatları

Çoğu takviye ürününde olduğu gibi Sanofi çatısı altında yer alan gıda takviyelerinin fiyatları da içeriğinde yer alan tüm bileşenlere, ambalajdan gramaja ve kullanım türüne kadar geniş bir yelpazede yer alır. İncelediğiniz gıda takviyelerini orijinal ürün garantisi, kapıda ödeme seçeneği, aynı gün kargo imkanı ve size özel olarak hazırlanmış indirimler ile vitaminler.com’dan satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sanofi Nedir?

Safoni daha kaliteli bir yaşam için yenilikçi çözümler sunmayı amaç edinmiş bir şirkettir. Dünya genelinde 142 milliyeti temsil eden 100.000’den fazla çalışana sahiptir ve geniş ürün yelpazesiyle öne çıkar.

Kimler Sanofi Gıda Takviyelerini Kullanabilir?

Herhangi bir takviye kullanmadan evvel doktorunuza danışmanız tavsiye edilir. Doktorunuz fiziksel durumunuzu ve beslenme düzeninizi göz önünde bulundurarak, takviye kullanmanın gerekli olup olmadığına karar verilebilir.

Sanofi Markalarına Ait Gıda Takviyelerini Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Her türlü takviye edici gıdayı seçerken, mevcut durumunuzu göz önünde bulundurmanız ve doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

Sanofi Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Her ürünün kullanım talimatı, içeriği ve formu nedeniyle aynı olmayabilir. Günde kaç defa kullanılacağı gibi kullanım önerilerini ise satın aldığınız ürünün üzerindeki açıklamalarda bulabilirsiniz.

Sanofi Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Sanofi markalarının ürünleri, fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla satın alınabilir. Ürün içeriklerinin yer aldığı tablo, günde kaç defa ve nasıl alınacağına dair kullanım önerisi gibi pek çok bilgiyi yine online mağazalar aracılığıyla öğrenmeniz mümkündür. Safoni markaları da dahil olmak üzere pek çok markanın vitamin, mineral ve probiyotik takviyelerine, Vitaminler.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Mobil görünüm için tıklayın.
Top