İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Priorin
Tüm Vitaminler

Priorin

Devamını oku »
3 ürün listeleniyor.

Priorin Ürünleri

Saç bakımı yaparken sabırlı olmanız gerektiğini bilmelisiniz. Saçlarınızın güçlü ve gür görünmesini istiyorsanız yavaş ama kararlı bir saç bakım alışkanlığınız olmalıdır. Kullanıcıların saç köklerini beslemek amacıyla kullandıkları Priorin Intense ürünleri, kapsül formdadır ve su ile yutularak tüketilir. Saç bakımınızı gıda takviyesi ile desteklemek için en az 3 ay kesintisiz olarak saç bakım ritüellerinize Priorin Intense besin desteğini de ekleyebilirsiniz.

Saç Bakımı İçin Gerekli Olan Bileşenler

Saçların içten beslenmesi için gerekli olan besin bileşenleri, saç köklerinin kuvvetlenmesine ve saç derisine daha sıkı tutunmasına olanak tanır.

Güçlü saç köklerine sahip olmak için kullanılabilen besin takviyeleri, saç bakım programınızın bir parçası niteliğindedir. Köklerden beslenen saçlar, uçlara kadar daha sağlıklı ve dayanıklı olur. Mikro besleyiciler saç köklerine etki eder. Saç uzaması ve dökülen saçların yerine yeni saç köklerinin gelmesi gibi süreçlerin etkin rol oynadığı aktif bir metabolizmada görev alan bileşenler, gıda takviyeleri ile de sağlanabilir.

Güçlü Saç Kökleri Neden Önemli?

Saç köklerinizde bulunan hücreler diğer hücrelere göre 5 kat daha hızlı bir şekilde bölünür. Yeni oluşan saç hücreleriniz, yaşlanan saç hücrelerinin yerine gelir ve bu önceki hücreleri iterek kendilerine yer açar. Saç telleri ne oranda hücre üretimi yaparsa buna bağlı olarak kök hücrelerde keratin üretiminde farklılaşmalar görülür. Keratin bu yaşlanmış hücrelerin ölmesine olanak tanır ve böylece yeni saç kökleri filizlenir. Bu sürecin doğru işlemesi güçlü saç kökleri ve gür saçlar anlamına gelir.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top