İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Phyto
Tüm Vitaminler

Phyto

Devamını oku »
1 ürün listeleniyor.
Bu ürünler için stok tükenmiştir

Phyto Ürün Çeşitliliği

Saç serumu, saç bakım yağı, saç boyası ve gıda takviyeleri üretiminde öncü bir marka olan Phyto, ürün skalasında her saç yapısına özel birçok saç bakım ürünü bulundurur. Saç dökülmeleri ve kepek gibi sorunlar yaşayan üreticilerine en kaliteli şekilde hizmet sunan Phyto’nun saç bakım ürünleri, klinik testlerden geçmiş ve patent başvurularıyla bilimsel olarak kanıtlanmış sonuçlara sahiptir.

Saç problemleri ve saç yapısının yanı sıra, saçlarınızda uygulanan işlemlere göre de ürünleri çeşitlenmektedir. Phyto, saç ve tırnaklar için kuvvetlendirici etkiye sahip, esansiyel yağlar içeren tamamlayıcı ürünlere de sahiptir.

Phyto Kalite ve Güvencesi

Genellikle saç sağlığı üzerine yoğunlaşan Phyto ürünleri, klinik testlerden geçmiş ve patent başvurularıyla bilimsel olarak kanıtlanmış sonuçlara sahiptir. Phyto markası, imalat ve dönüşüm süreçleri ekolojik yapılara bağlı olarak sürdürülür.  

Phyto, toksikologlar, araştırmacılar ve uzmanları ile yan etkisi olmayan, güvenli ürünler sağlamak için büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Markanın tüm ürünleri %90’ın üzerinde bitkisel içeriğe sahiptir. Ürünlerinde hayvansal kaynaklı maddeleri kullanmaktan kaçınan Phyto, aynı zamanda hayvanlar üzerinde uygulanan testlere de karşıdır. “Bitkilerden gelen güç” mottosuyla yola çıkan marka, üretiminde kesilen ağaçlar için ağaç dikimini titizlikle yönetir. Vitaminler.com satışa sunulan tüm Phyto ürünleri %100 orijinaldir.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top