İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Optifast
Tüm Vitaminler

Optifast

Devamını oku »

Optifast Nedir?

Optifast, Nestle Health Science marka çatısı altında kilo kontrolü yapanlar için enerjisi kısıtlanmış ürünler üreten bir markadır. Takip etmesi ve uygulaması oldukça zor olan diyet programları için pratik bir alternatif olan Nestle Optifast ürünleri, günlük olarak tüketilmesi gereken tüm besin maddelerini tek üründe sunar. Özel paketlerde kullanıma sunulan bu ürünlerden günde dört saşe tüketildiğinde, günlük normal beslenme ihtiyacını tam anlamıyla karşılamak mümkündür.

Optifast Ürünleri

Çorba, puding ve shake olmak üzere üç farklı ürün grubuna sahip olan Optifast; her biri 53 gramdan oluşan dört saşe kullanımda günlük protein, karbonhidrat, lif gibi besin ihtiyaçlarının tamamını vücuda sağlar. Vücut için önemli olan bu makro besinlerin yanı sıra vitamin, mineral ve benzeri mikro besinleri de yine günlük değerlerde vücuda kazandırır. Tüm bu besinleri optimum oranlarda içermesine rağmen düşük kalorileri ve enerjisi kısıtlanmış içerikleri sayesinde vücut ağırlığını azaltmak veya sabit tutmak isteyenler için ideal bir tüketim sunar. Glüten içermeyen ve mide hassasiyeti olanlar için özel formüllerle üretilen Nestle Optifast ürünleri, herkesin güvenle tüketebileceği gıdalardır. Bu besinler aynı zamanda soğuk veya ılık suda çözündürülerek kolayca hazırlanabilme özellikleri ile hemen her ortamda rahatlıkla tüketilebilecek pratik öğünlerdir.

Siz de başka herhangi bir şey tüketmeden günlük ihtiyacınız olan kalori ve besin değerlerini tek üründe alabilmek için Optifast ürünlerini tercih edebilirsiniz. Optifast’in çilekli ve vanilyalı shake çeşitlerini, domatesli ve tavuk aromalı çorbalarını ve çikolatalı pudingini keşfetmek için Vitaminler.com’un online mağazasına göz atabilirsiniz. Denemek istediğiniz ürünü dilediğiniz her an orijinal ürün garantisi ve ücretsiz kargo fırsatlarıyla satın alabilirsiniz.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top