İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Nurse Harvey's
Tüm Vitaminler

Nurse Harvey's

Devamını oku »
9 ürün listeleniyor.

Nurse Harvey’s Ürünleri

Nurse Harvey’s sadece bebekler için değil çocuklar ve yetişkinler için de çeşitli takviyeler üretmektedir. Markanın ürünleri arasında bitkisel içerikli gıda takviyeleri, diş jelleri, multivitaminler, nazal aspiratör, organik şampuan ve vücut losyonu çeşitleri de vardır. Nurse Harvey’s ürünleri damla, sprey ve şurup formlarındadır.

Nurse Harvey’s Vitamin ve Besin Takviyeleri

Nurse Harvey’s gıda takviyeleri içerisinden Nurse Harvey’s Colex Bitkisel Şurup, renklendiricisiz ve koruyucusuz kolay içime sahip dereotu ve kimyon yağı içeren bitkisel yağ kombinasyonudur. Nurse Harvey’s Proport Propolis Sprey, yetişkinler için üretilmiş propolis takviyesidir. Markanın öne çıkan bir diğer yenilikçi ürünü ise Nurse Harvey’s ImuJet Beta Glucan Propolis ürünüdür. Bu takviye C vitamini, çinko, propolis, beta glukan, ekinezya ve kuşburnu ekstresi ile çocuklar için geliştirilmiş bir üründür.

Nurse Harvey’s Kalite Standartları

1992 yılından beri üretimde olan Nurse Harvey’s organik ürünlerinin tamamen doğal ve bitkisel olduğu kanıtlanmıştır. Nurse Harvey’s doktor tavsiyeli ürünlere sahiptir. Kullanılacak ürünün gerekli dozunun doktor tarafından belirlenmesi bebek açısından daha sağlıklı bir tercih olacaktır. Vitaminler.com’da satıştaki tüm Nurse Harvey’s ürünleri %100 orijinaldir.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top