İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Nurse Harvey's
Tüm Vitaminler

Nurse Harvey's

Devamını oku »
9 ürün listeleniyor.

Nurse Harvey's Ürünleri

Nurse Harvey's markasına ait takviye ürünleri, farklı tüketim alışkanlıkları, cinsiyet ve yaşa göre tasarlanmış çeşitlere sahiptir. Ayrıca anneler için geliştirilen takviye ürünleri de sektörde öne çıkmaktadır. Nurse Harvey’s takviye ürünlerinde A, B, C, D ve E vitaminlerinin yanı sıra propolis, çinko, beta glukan, zencefil, kuşburnu gibi etken maddeler ve bitkisel içerikler de yer almaktadır.

Nurse Harvey's ürünlerinden öne çıkan çeşitlere gelecek olursak:

Vitaminler & Multivitaminler

Nurse Harvey’s marka vitamin ve multivitaminler genelde karşımıza sıvı ve damla formda çıkar. Sıvı formdaki takviyeler özellikle çocuklar için kullanım kolaylığı sunar. Markanın öne çıkan multivitamin takviyesi Nurse Harvey's Multi-Tim Multivitamin, çocukların kullanımına özel olarak hazırlanmıştır. Ürün içerisinde çinko, selenyum, B, C, E, A ve D vitaminleri yer alır.

Bitkisel Ürünler

Bitkisel ürünleri ile sektörde adından söz ettiren Nurse Harvey's, özellikle bebekler ve çocuklar için ürettiği Nurse Harvey's Fortuss ürünü ile karşımıza çıkar. Nurse Harvey's Fortuss içerisinde; hatmi çiçeği ekstresi, zencefil ekstresi, C vitamini ve bal bulunmaktadır. Çocukların daha rahat kullanabilmesi amacı ile doğal frambuaz aroması içerir. Şeker ve paraben içermemesi sayesinde sektörde ilgiyi üzerine çekmektedir.

Diğer Takviyeler

Nurse Harvey's markasına ait sprey ve stick formlardaki diğer takviyeler de farklı kullanım alışkanlıklarına ve isteklerine hitap eder. Stick formda yer alan Nurse Harvey's Head Stick, boyun, alın ve şakak bölgelerinde hafif masaj yaparak kullanabileceğiniz bir üründür. Lavanta ve nane gibi bitkisel yağlardan oluşan Nurse Harvey's Head Stick, roll-on ucu ile masaj etkisi vermektedir.

Çocukların kullanımına uygun olan ve portakal aroması içeren Nurse Harvey's ImuJet ise beta glukan, ekinezya ekstresi ve propolis içeren bir gıda takviyesidir. Nurse Harvey's Imujet, çinko ve C vitamini ile desteklenmiş bir takviye üründür.

Nurse Harvey's Ürünlerinin Formları

Nurse Harvey's ürünleri genelde karşımıza sıvı, damla ve sprey formlarda çıkar. Portakal ya da frambuaz gibi farklı aromalara da sahip olabilen sıvı formdaki takviye ürünler, özellikle tablet ve kapsül formda takviye ürün kullanmakta zorluk çeken yetişkinler ve çocuklar için kolaylık sunar. Farklı formlarda üretilen ve Nurse Harvey's ürünlerini, size özel ödeme imkanları ile Vitaminler.com’da inceleyebilirsiniz.

Nurse Harvey's Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her takviye gıdada olduğu gibi mevcut durumunuzu değerlendirmek ve herhangi bir kronik rahatsızlığınız var ise ona göre yol haritası belirlemek için önce doktorunuza danışmalısınız. Takviye almadan evvel doktorunuza danışarak size uygun olan takviyeyi seçebilirsiniz.

Nurse Harvey's Ürünlerinin Fiyatları

Pek çok takviye üründe olduğu gibi Nurse Harvey's takviyelerinin fiyatları da içeriğinde yer alan bileşenlere, ambalajdan gramaja ve kullanım formuna göre farklılık gösterebilir. İncelediğiniz takviye çeşitlerini %100 orijinal ürün garantisi, size özel indirimler, farklı ödeme seçenekleri ve aynı gün kargo imkanı ile vitaminler.com üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Nurse Harvey's Nedir?

1960'ların ortalarında İngiltere'de kurulan Harvey Scruton firması tarafından yaratılan Nurse Harvey’s, özellikle bebekler için geliştirilen karışımlarla kısa sürede bilinen bir marka haline gelmiştir. 2012 yılında Haks tarafından Nurse Harvey’s markasının global ve ulusal tüm hakları satın alınmıştır ve böylece Nurse Harvey’s bir Türk markası haline gelmiştir. Nurse Harvey’s markasının ana prensibi, ürettiği tüm ürünlerin doğallığını maksimum seviyede korumaktır.

Kimler Nurse Harvey's Gıda Takviyelerini Kullanabilir?

Eğer çok çeşitli beslenmeye fırsat bulamıyor, kendinizin ya da çocuğunuzun vitamin ve mineral ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, doktorunuza danışarak takviye kullanmayı düşünebilirsiniz. Gıda takviyesi ürünlerini sağlık uzmanlarının tavsiye ettiği miktarda ve sürede kullanabilirsiniz.

Nurse Harvey's Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Sıvı formdaki Nurse Harvey's ürünleri, genelde ürün içindeki ölçek yardımı ile kullanılır. Sprey ve damla formdaki ürünler de tek başına ya da gıdalara karıştırılarak kullanılabilir. Ancak her takviye ürünü kendi içinde değerlendirmek gerekir. Bu nedenle satın aldığınız Nurse Harvey's takviye ürünün üzerinde yer alan kullanım talimatlarını okumanız ve bun talimatlara göre hareket etmeniz önerilir.

Nurse Harvey's Ürünleri Nasıl Saklanır?

Nurse Harvey's marka gıda takviyelerinin orijinal kutusunda, güneş ışığı ve ısıdan uzakta saklanması önerilir. Ayrıca aldığınız Nurse Harvey's marka ürünün üzerinde yer alan saklama koşulları da ayrıca göz önünde bulundurulmalıdır.

Nurse Harvey's Ürünlerini Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Nurse Harvey's ürünlerini satın alırken, orijinal ürün sunduğuna emin olduğunuz güvenilir mağazaları ve online platformları tercih etmeniz önerilir. Satın almış takviye ürün üzerinde barkod numarasının yer alıp almadığı da kontrol edilmesi gereken konular arasındadır. Ayrıca ürün ambalajının size ulaşmadan evvel tahrip edilmemiş olmasına da özen gösterilmelidir. Nurse Harvey's markasına ait takviyeleri, vitaminler.com üzerinden satın alabilir ve farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Nurse Harvey's Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Nurse Harvey's ürünleri; fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla satın alınabilir. Nurse Harvey’s ürünlerinin içeriklerinin yer aldığı tablolara, günde kaç defa ve nasıl kullanılacağına dair bilgilere de yine online mağazalar aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Vitaminler.com üzerinden, Nurse Harvey’s ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca deneyimli satış temsilcilerinin bilgilerini paylaştığı fiziksel mağazalar aracılığıyla da ürünlerin içeriklerine ve kullanım koşullarına dair ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.


Mobil görünüm için tıklayın.
Top