İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
Tüm Vitaminler

Nordic Naturals

Devamını oku »
2 ürün listeleniyor.

Nordic Naturals Vitamin ve Besin Takviyeleri

Kendi alanlarında dünya çapında tanınmış sağlık ve tıp uzmanlarıyla ortaklık kuran ve ‘tekneden şişeye’ ilkesiyle çalışan Nordic Naturals’ın ürettiği ürünler arasında çocuklar için omega-3, vitaminler ve probiyotikler, %100 Arktik Morina Balığı Yağı, omega-3 konsantreleri, omega-3.6.9 kombinasyonları, Vitamin D3 ve Daily Omega gibi ürünler bulunmaktadır. Nordic Naturals ayrıca hayvan sağlığı için evcil hayvan gıda takviyeleri de üretmektedir.

Nordic Naturals Ultimate Omega EPA ve DHA kaynaklı balık yağı içeriğine ek omega-9 (oleik asit) içeriğine de sahip bir üründür. Ürünün balık yağı tadı ve kokusu en az seviyeye indirilmiştir ve doğal meyve aroması ile lezzeti arttırılmıştır. Ürün içeriği normal kalp fonksiyonlarına destek çıkar. Nordic Naturals Children’s DHA ürünü çocukların kullanımına uygun bir omega-3 takviyesidir. DHA içeriği arttırılmıştır. Diğer Nordic Naturals ürünleri gibi tadı ve kokusu hafiftir, kolaylıkla tüketilebilecek sıvı formdadır.

Nordic Naturals Kalite Standartları

Nordic Naturals balık yağı ürünleri en taze kaynaklardan üretilir. Oksijensiz üretim işleyişi sayesinde, kullanılan balıkların tazelikleri korunur. Mevcut peroksit değerleri Avrupa Eczacılık Standartları limitlerinin oldukça aşağısındadır. (Peroksit ne kadar azsa balık yağı o kadar taze demektir.) Nordic Naturals ürünlerinde kullanılan yağ, bağımsız kuruluşlarca test edilmiş ve içerisinde hiçbir çevresel toksin bulunmadığı kanıtlanmıştır. Saflık derecesi Norveç’te ödül almıştır. Harvard Üniversitesi, Columbia Üniversitesi, ABD Ulusal Sağlık Enstitüsü, Stanford Üniversitesi, Duke Üniversitesi UCLA ve Cedars-Sinai Tıp Merkezi gibi kuruluşlar, Nordic Naturals ürünleri hakkında 28’i klinik araştırma olan 40 çalışma yapmış ve yayınlamışlardır. Nordic Naturals, sürdürülebilir kaynaklar kullanarak okyanus ve denizlere ekolojik veya biyolojik zararlar vermez. Vitaminler.com’da satıştaki tüm Nordic Naturals ürünleri %100 orijinaldir.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top