İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Newday
Tüm Vitaminler

Newday

Devamını oku »
1 ürün listeleniyor.
319 TL
SEPETE EKLE
10,63 TL / Porsiyon Porsiyon Başı Fiyat: 10,63 TL

Newday Hakkında

Newday, gıda takviyesi sunan bir marka olarak karşımıza çıkar. Newday Magnezyum Complex ürünü ile pazarda yerini alan marka, bu ürünü ile her servisinde dört farklı magnezyum formu sunar. Kapsüllerden her biri 250 mg elementel magnezyum içerirken, formülü B6 vitamini ile desteklenmiştir. 


Newday Gıda Takviyesinin Formu

Newday gıda takviyesi kapsül formda yer alır. Kapsül formlar pratik ve hızlı tüketim avantajı sunduğu için revaçtadır. Kapsül formda bulunan Newday içerisinde yer alan bileşenler, koruyucu amacı güden bir dış kabuk içerisinde yer alır. Bahsedilen bu dış kabuk ile vücut sisteminde emilir ve metabolize edilir. Genellikle bolca su ile tüketilmesi önerilir.Newday Gıda Takviyesi Fiyatları

Takviyelerin fiyatları; içeriğinde yer alan bileşenlerden ambalajına, gramajından kullanım formuna kadar birçok etmen nedeniyle değişkenlik gösterebilir. İncelediğiniz takviye çeşitlerini %100 orijinal ürün garantisi, size özel indirimler, farklı ödeme yöntemleri ve aynı gün kargo imkanıyla vitaminler.com üzerinden satın alabilirsiniz.


Newday Gıda Takviyesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Herhangi bir gıda takviyesi satın alırken; alınan takviyenin orijinal olup olmadığına dikkat edilmelidir. Ayrıca üretici firmanın ürüne dair barkod numaralarının yer alıp almadığı da dikkat edilmesi gereken konular içinde yer alır. Satın aldığınız Newday gıda takviyesinin ambalajının da tahrip edilmeden size ulaşmış olması önemlidir. Takviye gıdaları seçmeden önce mevcut durumunuzu değerlendirmek ve yol haritası belirlemek için önce doktorunuza danışmalısınız. Aldığınız takviyeyi, doktorunuzun tavsiyelerini ve takviye ürünün üzerinde yer alan kullanım önerilerini dikkate alarak kullanmanız tavsiye edilir.


Sıkça Sorulan Sorular

Newday Gıda Takviyesi Nasıl Kullanılır?

Newday, kapsül formdan oluşur. Kapsül formda bulunan Newday bileşenleri; kapsüllerin içerisinde yer alır ve su ile yutularak tüketilir. Kapsül ürünlerin bol su ile tüketilmesi önerilir. Daha fazla bilgi için takviye kutusunda bulunan direktifleri de inceleyebilirsiniz. 

Kimler Newday Gıda Takviyesi Kullanabilir?

Takviye kullanım yaşları takviye türüne göre değişkenlik gösterebilir. Herhangi bir gıda takviyesi kullanmadan evvel doktorunuza danışmanız önerilir. 

Newday Gıda Takviyesi Nereden Satın Alınır?

Fiziki mağazalarda bulunabilen Newday ürünleri aynı zamanda vitaminler.com sitesinde de satılmaktadır. Siz de bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız şeffaf bir alışveriş anlayışını deneyimlemek için vitaminler.com’u tercih edebilirsiniz. 


Mobil görünüm için tıklayın.
Top