İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Nestle
Tüm Vitaminler

Nestle

Devamını oku »

Nestlé Ürünleri

Bebek beslenmesi, medikal beslenme, kahve, çikolata ve şekerleme, evcil hayvan mamaları, su ve çeşitli içecekler üreten Nestlé, markaları ve ürünleri ile doğumdan yetişkinliğe, kahvaltıdan akşam yemeğine kadar her türlü tüketim alanında varlığını gösteren bir markadır. Nestlé, bilimsel araştırmalar ışığında lezzetli ve kaliteli ürünler üretmektedir. Türkiye’de 1875 yılından beri faaliyet gösteren marka 1927 yılında Türkiye’deki ilk çikolata fabrikasını açmıştır. Günümüzde Nestlé Türkiye’deki faaliyetlerine Bursa Karacabey ve Kestel fabrikalarında devam etmektedir. Türkiye’de Nestlé faaliyet alanları başında çikolata, bebek maması, su ve kahve kategorileri gelmektedir.

Nestlé Vitamin ve Besin Takviyeleri

Marka, globalde kurulduğu ilk yıldan itibaren süt ürünleri ve bebek mamaları ile öne çıkarken yıllar içerisinde Nestlé çikolata ve kahve çeşitleri ile büyük ilgi görmüştür. Firma zamanla ilaç markalarının medikal beslenme birimlerini de bünyesine katarak sağlıklı beslenme ve medikal gıda ürünlerine yönelmeye başlamıştır. 2000’li yıllardan itibaren sağlıklı beslenme alanı ile daha çok ilgilenen marka Nestlé Health Science bünyesinde çeşitli hastalıkların tedavi sürecinde ek gıda olarak kullanılacak medikal gıda üretimini yoğunlaştırmıştır. İlaç sınıfına girmeyen bu ürünlerin yanında yine ilaç olmayan ancak sindirim sistemine destek olacak Nestlé Optifibre bitkisel kökenli lif kaynağı ürününü piyasaya sürmüştür. %100 bitkisel kökenli, guar fasulyesinden elde edilen Nestlé Optifibre, lifli beslenmeye destek olan bir gıda takviyesidir.

Nestlé Kalite Standartları

FTSE4Good, yatırımcıların şirketlerin dünya genelinde kabul gören kurumsal sorumluluk standartlarını değerlendirilmesine yardımcı olmak için oluşturulmuş bir yatırım endeksidir. Nestlé markası, besleyici tamamlayıcı gıdaların sorumlu pazarlaması hakkında önemli kriterleri içeren, kendi türündeki tek olan FTSE4Good endeksine dahil edilmiştir. Vitaminler.com’da satıştaki tüm Nestlé ürünleri %100 orijinaldir.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top