İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Klaire Labs
Tüm Vitaminler

Klaire Labs

Devamını oku »
8 ürün listeleniyor.

Klaire Labs Ürünleri

Klaire Labs markasının her ürünü, hammaddelerin en saf haliyle maksimum faydayı sağlamak için dikkatlice ve amaca yönelik şekilde üretilmektedir. Markanın doğal ve sinerjik bileşenler kullanıyor oluşu ve sentetik madde kullanımından kaçınması kalitesini sağlamlaştırmıştır. Dolgu maddeleri ve sentetik bileşenlerin kullanılmadığı Klaire Labs ürünleri, biyoyararlanım için özel olarak seçilen farmasötik dereceli hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.

Klaire Labs Vitamin ve Besin Takviyeleri

Doğal bileşenler kullanılarak üretilen Klaire Labs vitamin ve besin takviyeleri oldukça çeşitlidir. Bunlar arasında B vitamini kompleksi, probiyotikler, sindirim desteği için multi-enzim takviyeleri, multivitamin ve mineral takviyeleri ve koenzim desteği gibi ürünler bulunmaktadır.

Klaire Labs Kalite ve Standartları

Tutarlı bir şekilde güvenilir sonuçlar elde etmek için binlerce sağlık çalışanı ve müşterileri tarafından güvenilir ürünler çıkaran Klaire Labs, bu sayede global ve saygın bir marka olmayı başarmıştır. Yıllar içinde müşterilerindeki birçok gıda hassasiyetini ve yaygın alerjeni tanımlanmış ve takviyelerini bu doğrultuda saf ve etkili içerikler sağlayacak şekilde üretmiştir. Dolayısıyla tüketiciye sunulan ürünler tamamen hipoalerjeniktir ve renklendirici, tatlandırıcı, gluten gibi alerjenleri içermez. Kullanılan yüksek kaliteli hammaddeler optimum verim sağlanabilmesi için biyoyararlanımı en yüksek formlarda kullanılmıştır. Vitaminler.com’da yer alan Klaire Labs ürünleri %100 orijinaldir.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top