İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Herby
Tüm Vitaminler

Herby

Devamını oku »
3 ürün listeleniyor.

Herby Ürün Çeşitliliği
En büyük motivasyon kaynakları, insanlara doğanın eli aracılığıyla ulaşmak olan Herby markasına ait birçok ürün bulunuyor. Hemen hemen her durum ve hedefe yönelik olarak geliştirilmiş bitki çayları ve içecekleri bulunduğu bilinen Herby, bu bağlamda oldukça geniş bir hedef kitlesine de hitap ediyor da diyebiliriz.


Öne Çıkan Herby Ürünleri
Herby markasının ürün yelpazesi oldukça geniş olmasıyla öne çıkar. Herby Wellness Shot serisi meyve ve sebzelere ek olarak bitki özleri de içerir. Herby organik meyve-sebzelerde soğuk sıkım ve flaş pastörizasyon tekniklerini kullanarak, besin değeri ve tazeliği en yüksek seviyede korumaya özen gösterir.
Kendinize en uygun olan Herby ürününü seçmek için öncelikle her ürünü incelemeniz ve detaylı bilgi edinmeniz de bu anlamda önem taşır. Herby’nin sıvı ürünlerinde Türk ve Alman bilim insanlarının uzun araştırmaları sonucu geliştirilen formüller ile bitki özleri ve vitaminler kullanılır. Ayrıca bahsettiğimiz sıvı ürünler, cam şişelerde yer alır. Welness serisine ait öne çıkan Herby ürünlerine gelecek olursak:


Herby Defense Shot
Herby Defense Shot, bitkilerin özü ve organik soğuk sıkım meyve - sebzeler ile hazırlanan; şeker ilavesiz, koruyucu ve katkı maddesi içermeyen 60 mL’lik bitki bazlı içecektir. İçeriğindeki kara mürver, zencefil, zerdeçal, kırmızı acı biber, C vitamini, siyah havuç, böğürtlen, portakal ve daha birçok bitkinin belirli oranda dozda bir araya getirilmesiyle hazırlanır. Organik, bitki bazlı, vegan, %100 doğal ve glütensiz bir içecektir.


Herby Fit Shot
Herby Fit Shot, bitkilerin özü ve organik soğuk sıkım meyve - sebzeler ile hazırlanan; şeker ilavesiz, koruyucu ve katkı maddesi içermeyen 60 ml’lik bitki bazlı içecektir. İçeriğindeki maydanoz, matcha, elma sirkesi, zencefil, nane, spirulina, salatalık ve daha birçok bitki ve sebzenin belli bölümlerinin belirli oranda bir araya getirilmesiyle hazırlanır. Organik, bitki bazlı, vegan, %100 doğal ve glütensiz bir içecektir.


Herby Energy Shot
Herby Energy Shot, bitkilerin özü ve organik soğuk sıkım meyve - sebzeler ile hazırlanan; şeker ilavesiz, koruyucu ve katkı maddesi içermeyen 60 ml’lik bitki bazlı içecektir. İçeriğindeki guarana, ginseng, B6 vitamini, mate, Hindistan cevizi ve daha birçok bitkinin belli bölümlerinin belirli oranda bir araya getirilmesiyle hazırlanır. Organik, bitki bazlı, vegan, %100 doğal ve glütensiz bir içecektir.


Herby Ürünlerin Fiyatları
Her takviye üründe olduğu gibi Herby markasına ait olan takviye ürünlerinin fiyatları da gıda takviyesinin özelliklerine, gramajına ve ambalajına göre değişiklik gösterebilir. Herby ürünlerini vitaminler.com üzerinden bütçenize uygun ödeme seçenekleriyle alabilir, aynı gün kargo imkanıyla ürünlere hemen ulaşabilirsiniz.


Herby Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Güvenilir markalara ait ürünleri seçerken öncelikle üretici firmanın ürüne dair barkod numaralarının yer alıp almadığına bakılmalıdır. Almış olduğunuz takviye ürüne ait ambalajın tahrip olmamış ve bozulmamış olması da önemlidir. Her türlü takviye edici ürünü kullanmadan evvel, üzerinde yazan içerik ve talimat bilgilerinin okunması önerilir. Herby ailesine ait ürünleri hedef ve beklentinize göre seçebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kimler Herby Ürünlerini Kullanabilir?
Takviye ürünler söz konusu olduğunda öncelikle kişinin mevcut durumunun farkında olması ve doktoruna danışarak ilerlemesi önemlidir. Çok çeşitli beslenmeye vakit bulamıyor, besin ve vitamin ihtiyacınız olduğunuzu düşünüyorsanız, doktorunuza danışarak takviye almayı düşünebilirsiniz. Gıda takviyesi ürünlerini sağlık uzmanlarının tavsiye ettiği miktarda ve sürede kullanabilirsiniz. Hamilelerin ve emziren annelerin, doktor tavsiyesi dışında herhangi bir takviye ürünü kullanmasının önerilmediği bilinmektedir.


Herby Ürünleri Nasıl Kullanılır?
Herby Wellness ürünleri hiçbir kıvam verici ve katkı maddesi içermediğinden dolayı bitki özleri ve posaları, doğal olarak çökme yapmaktadır. Bu nedenle sıvı ürünlerin öncelikle çalkalanarak kullanılması tavsiye edilir. Herby’nin sıvı ürünleri, üç yudumda kolayca içebileceğiniz şekilde olduğu için hızlı ve pratik kullanım imkanı da sunar.


Herby Ürünleri Nasıl Saklanır?
Çoğu takviye üründe olduğu gibi Herby ürünlerinin de orijinal kutusunda, nemden ve ısıdan uzakta, oda sıcaklığında saklanması önerilir. Herby Wellness Shot serisine ait ürünlerin açılmadan önce buzdolabında saklanması zorunlu değildir. Soğuk içmeyi tercih ediyorsanız buzdolabında saklayabilirsin. Kapak açıldıktan sonra ürünün tamamı tüketilmezse, buzdolabında saklanmalı ve 5 gün içerisinde tüketilmelidir.


Herby Ürünleri Nereden Satın Alınır?
Herby ailesine ait olan ürünleri fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla satın almak mümkündür.


Neden Vitaminler.com’dan Satın Almalısınız?
Herby ailesine ait ürün içeriklerinin yer aldığı tablo, günde kaç defa ve ne kadar alınacağına dair kullanım önerisi gibi pek çok bilgiyi vitaminler.com aracılığıyla öğrenerek satın almanız mümkündür. Size özel olan farklı indirimler ve ödeme seçeneklerinden böylece yararlanabilirsiniz. Ayrıca alanında deneyimli satış temsilcilerinin önerileri ve bilgi birikimleri aracılığıyla Supplementler’in fiziksel mağazalarında da ürünlerin içeriklerine dair ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top