İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Heliocaps
Tüm Vitaminler

Heliocaps

Devamını oku »
1 ürün listeleniyor.
Bu ürünler için stok tükenmiştir

Heliocaps Ürünleri

Heliocare, dermotolojik reçete lideri eczacılık laboratuarı Cantabra Lab firmasının ürünüdür. Haliocare, koruma konusunda tamamen yenilikçi bir üründür. Özel formülü, geniş kapsama alanı sunar. Fernblock FC (ferulik ve kafeik asitlerle zenginleştirilmiş) ve C ve E vitaminleri, yeşil çay ve roksisomlar gibi diğer aktif maddeler içermektedir.

Heliocaps Vitamin ve Besin Takviyeleri

Heliocare ürün serileri oldukça çeşitlidir ve farklı formülasyonlara sahiptir. Heliocare ürünlerini krem, jel, sprey ve kapsül şeklinde üretmektedir.

Heliocaps Kalite ve Standartları

Fernblock teknolojisi ile standartlaşmış Cantabria Labs Polypodium leucotomos özü tüm Heliocare ürünlerinin temelidir. Özel olarak geliştirilmiş Fernblock teknolojisi, Cantabria Kab grubunun araştırmasından, Harvard Üniversitesi'nden (Harvard Tıp Fakültesi) Dr. Fitzpatrick ile birlikte güneş koruması için bir mekanizma geliştirmek amacıyla ortaya çıkmıştır. Heliocare çok sayıda uluslararası yayınlanmış makalede ve saygın uluslararası bilimsel dergilerde geniş bir bilimsel desteğe sahiptir. vitaminle.com’da yer alan Heliocaps ürünleri %100 orijinaldir.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top