İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Gnc
Tüm Vitaminler

Gnc

Devamını oku »
1 ürün listeleniyor.
Bu ürünler için stok tükenmiştir

GNC (General Nutrition Center) Gıda Takviyeleri

GNC’nin tarihi, 1935 yılında Pittsburgh şehir merkezinde David Shakarian tarafından açılan, yoğurt, bal ve tahıl gibi ürünlerin satıldığı Lackzoom adındaki sağlıklı besin mağazasına dayanmaktadır.

1960’larda insanların doğal besinlere karşı ilgisinin artmasıyla birlikte Shakarian Pittsburgh dışında da mağazalar açmıştır ve mağazalarının ismini “General Nutrition Center” olarak değiştirmiştir. Mağaza sayıları arttıkça GNC vitamin, mineral, balık yağı gibi gıda takviyelerini kendi markasıyla üretmeye başlamıştır. 1980’lerin başında GNC mağazalarının sayısı 1000’i aşmıştır.  Günümüzde GNC, Amerika Birleşik Devletlerindeki 5.500’den fazla mağazası ve 54 ülkede dünya çapında bitkisel ve sporcu beslenme destek ürünlerinin parekende satıcılığını yapan en büyük firmalardan biri haline gelmiştir.

GNC ve Kalite

70 yılı aşkın süredir GNC ürünlerini geliştirmekte ve insanların sağlıklı bir yaşam sürebilmeleri için ihtiyaç duyabilecekleri gıda takviyelerini üretmektedir. GNC, yüksek kaliteli sağlık ve beslenme ürünleri satmasının yanı sıra, üstün müşteri hizmeti ve geniş ürün bilgisi ile dünya çapında bir ün kazanmıştır.

"Önce Kalite", markaya her yönden rehberlik eden temel prensiptir. GNC, dünyadaki en büyük üretim tesislerinden birine sahiptir. Kalite ve bütünlüğünü sürdürebilmek için bilimsel araştırmalar yapan marka, yeni ürün yaratmadan üretim ve paketleme süreçlerine kadar bütün aşamalarda yüksek kalite standartlarını uygulamaktadır. Tüm GNC ürünleri Amerikan Sağlık Örgütü FDA (Food & Drug Administration) tarafından kabul edilen RDA (Recommended Daily Allowance) standartlarına göre üretilmektedir.

Ayrıca günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen tescilli GNC marka ve gıda takviyesi ürünlerinden bazıları; Triple Fish Oils (G balık yağı ), Mega Men® , GNC Triflex, Women's Ultra Mega® Multivitamins, Pro Performance®, Herbal Plus®, Total Lean™ ‘dir.

GNC Gıda Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

  • GNC gıda takviyelerinin sağlık uzmanlarının tavsiye ettiği miktarda ve sürede kullanılmasını tavsiye ederiz.
  • Hamileler ve süt emziren anneler doktor tavsiyesi dışında GNC gıda takviyelerini veya herhangi bir destek ürünü kullanmamalıdır.
  • GNC ürünleri orijinal kutusunda, nemden ve ısıdan uzakta saklamanızı öneririz.

Detaylı bilgi için GNC resmi sitesi: gnc.com.tr

Mobil görünüm için tıklayın.
Top