İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Exeltis
Tüm Vitaminler

Exeltis

Devamını oku »
3 ürün listeleniyor.

Exeltis Vitamin ve Besin Takviyeleri

Exeltis Çerkezköy’de Türkiye fabrikasını konumlandırmıştır. Firma 30’dan fazla bağlı kuruluşu, Leon Farma, Liconsa, Çerkezköy ve üçüncü kişi lisanslarla tedarik edilen 300’den fazla reçeteli ilaç içeren dengeli portföyü ile kadın sağlığı alanında pazarın söz sahibi firmalarındandır. 40’ın üzerinde ülkede satış gücü olan Exeltis, çok uluslu bir firmadır.

Exeltis kadınlara yönelik takviye edici ürünlere sahiptir. Exeltis Lady Ana ürünü Lady Ana içeriğinde Humulus lupulus (şerbetçi otu), Evening primrose yağı (Çuha çiçeği), B6 vitamini, D vitamini ve K vitamini bulunan takviye edici bir gıdadır. Exeltis Lady Ana menopoz döneminde kullanılabilir. Exeltis Regenesis ürünü içeriğinde 10 vitamin, 6 mineral ve omega 3 (EPA ve DHA) bulunmaktadır. Hamilelerin ve doğum yapmış kadınların besin ihtiyacı düşünülerek hazırlanmıştır.

Exeltis Kalite Standartları

Exeltis Türkiye ABD ve farklı ülkelerce onaylanmış birçok patente sahiptir. Firma Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlemiş olduğu İyi Laboratuvar Uygulamaları (Good Laboratory Practice -GLP) ve İyi Üretim Uygulamaları (Good Manufacturing Practice – GMP) şartlarına uygun tesislerde uluslararası etik kurallara uyumlu olarak üretim yapmaktadır. Exeltis Ar-Ge merkezinde Tübitak-Teydeb destekli projeler yürütülmektedir. Vitaminler.com’da satıştaki tüm Exeltis ürünleri %100 orijinaldir.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top