İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Eczacıbaşı
Tüm Vitaminler

Eczacıbaşı

Devamını oku »
6 ürün listeleniyor.

Eczacıbaşı’nın Gıda Takviyeleri Nelerdir?

Eczacıbaşı özellikle sağlık grubu ürünlerinde insan yaşamının değişen evreleri için büyüyen ürün ve hizmet portföyüyle Türkiye’de sağlık alanında bütünsel yaklaşım sergilemeye devam etmektedir. Kuruluşları arasında Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, Eczacıbaşı Sağlık Ürünleri, Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri bulunmaktadır.

İthal ettiği ve ürettiği başlıca gıda takviyeleri arasında, Medigard Multivitamin, Imutor Beta Glukan, Proxeed ve Pedivit omega 3 destekleri bulunmaktadır. Yetişkin ve çocuklara yönelik geliştirdiği formülasyonları, GMP sertifikasına sahip, Türkiye’nin en modern tesislerinde üretilmektedir.

Eczacıbaşı Güvencesi

Eczacıbaşı kalite ve üretim standartlarına uygun üretimi ve belgelendirilmiş üretim süreçlerinin yanı sıra sektöre yaptığı katkılarla dikkat çeken bir firmadır.

Eczacıbaşı Tıp Ödülleri ve Bilimsel Araştırma Destekleri, 1959 yılından bu yana yüksek kalitatif tıbbi araştırmaları teşvik etmek için Eczacıbaşı topluluğu tarafından araştırmacıları desteklemek amacıyla verilmektedir. Eczacıbaşı medikal araştırma projelerini destekleyerek Türk bilim insanlarına sağlık ve tıp araştırmaları için teşvikler sağlamaktadır. Ayrıca, Türkiye Bilişim Vakfı, Eczacıbaşı Grubu başkan yardımcısı Faruk Eczacıbaşı’nın çabalarıyla 1995 yılında kurulmuş ve ana hedef, Türkiye'nin bilgiye dayalı bir topluma geçişi için gerekli olan teknik ve fiziki altyapının gelişimine katkı sağlamak olarak belirlenmiştir.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top