İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Assos
Tüm Vitaminler

Assos

Devamını oku »
28 ürün listeleniyor.

Assos Ürün Yelpazesi ve Deneyimi

Assos, çoğunlukla kadınların ihtiyaçlarına odaklanmış ve bu doğrultuda ürettiği gıda takviyeleri ile dikkat çekmektedir. D vitamini, iyot veya kalsiyum ile desteklenmiş çeşitli folik asit takviyeleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra multivitamin, probiyotik ve glukozamin ve eklem gibi kategorilerde ürünleri bulunmaktadır.

Assos gıda takviyeleri ürünleri dışında, cerrahi dallara dönük ilaçlar, kozmetik ve bakım ürünleri ile de sektörde etkindir. ABD, Fransa, Almanya, İsviçre, Kanada, İngiltere, Belçika gibi ülkelerde bulunan seçkin ilaç ve kozmetik kuruluşlarıyla iş ortaklığı içinde etkinliklerini devam ettiren Assos şirketi, Türkiye genelinde dağılım göstermektedir ve firmanın çok sayıda bölge müdürlüğü ve saha personeli bulunmaktadır.

Assos Güvencesi

Assos, hasta ve müşterilerin gereksinimlerine kalite standartlarına uygun ürün ve servislerle yanıt vermektedir. Onlarla sürekli iletişim kurarak sorunların anlaşılmasına, çözüm yollarının bulunmasına ve gelecek ihtiyaçların belirlenmesine yardımcı olmaktadır. Assos firma geleneğine göre, hizmet verdiği şahıs ve kuruluşların kişisel ve kurumsal haklarına saygılı olmak da bu anlayışın bir parçasıdır.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top