İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Arkopharma
Tüm Vitaminler

Arkopharma

Devamını oku »
27 ürün listeleniyor.
Bu ürünler için stok tükenmiştir

Fitoterapi nedir ne işe yarar?

Günümüzde fitoterapi, zinde bir yaşam sürdürebilmek için bitkilerde bulunan etken maddelerin kullanılmasıdır. Arkopharma güvencesiyle üretilen fitoterapi ürünleri size kaliteli bir yaşam sunmayı hedefler.

% 100 Bitkisel Ürünler

Arkopharma ürünleri tamamen bitkisel kaynaklı ürünlerdir. Arkopharma %100 bitkisel bir madde olan selüloz kaynaklı kapsül kullanılmaktadır. Arkopharma ürünlerinde hayvansal kaynaklı jelatin kullanılmamaktadır. Bu sayede %100 bitkisel maddelerden üretilen Arkopharma ürünleri, vejeteryan ve vegan beslenen kişilerin kullanımına uygundur.

Kriyobroyaj Yöntemi Avantajı

Kriyobroyaj yöntemi çok düşük sıcaklıkta (-196ºC) sıvı azot altında, ezilen kurumuş bitkinin öğütülmesi suretiyle gerçekleşen bir işlemdir. Burada amaç, sıradan bir öğütme işlemi sırasında yüksek ısı, oksijen gibi etkenlere maruz kalmadan bitkide mevcut olan çeşitli vitamin, enzim ve esasiyel yağ asitlerinin (vücut tarafından üretilmeyen ve dışardan alınması gereken yağ asitleri) bozulmasının önüne geçmektir. Bu teknik kullanılarak üretilen kapsüllerde herhangi bir yabancı madde bulunmadığından % 100 bitkisel ürünlerdir. 

Arkopharma Güvencesi

GMP (Certificate of Good Manufacturing Practices), HACCP (Hazard Analysis Critical Control), ECOCERT ve ISO 22000 kalite standartlarına göre üretilen Arkopharma bitkisel gıda takviyeleri tüketiciye güvenilir ve kaliteli ürünler sunmayı amaçlar.

Arkopharma ürünleri Türkiye’de

35 yıllık tecrübesiyle bitkisel gıda takviyeleri konusunda uzman olan Arkopharma ürünleri 2014 yılından beri Türkiye pazarında bulunmaktadır. Diyet ve kilo kontrol takviyeleriyle öne çıkan ürünleri arasında, Arkopharma ananas hapı olarak bilinen Arkopharma Ananas 400 mg ürünü bulunmaktadır. Ananas suyu içemeyen veya zamanı olmayanlar için kapsül formunda gıda takviyesi olarak çözüm sunmaktadır. Tüm Arkopharma gıda takviyesi ürünlerini Vitaminler.com’da bulabilir, özel fırsatlarla ve kaliteli hizmet farkıyla satın alabilirsiniz.

Mobil görünüm için tıklayın.
Top