İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Bitkisel Ürünler
  4.  › 
  5. At Kestanesi (Horse Chesnut)
At Kestanesi (Horse Chesnut)

At Kestanesi (Horse Chesnut)

Devamını oku »
1 ürün listeleniyor.

At Kestanesi Ürünlerinin Fiyatları

At kestanesi ürünlerinin fiyatları, ürünün markasından içeriğine ve ambalajına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. At kestanesi ürünlerini; %100 orijinal ürün garantisi, size özel indirimler, farklı ödeme seçenekleri ve aynı gün kargo imkanı ile vitaminler.com üzerinden satın alabilirsiniz.

 

At Kestanesi (Horse Chestnut) Ürünleri Sunan En İyi Markalar

Piyasada at kestanesi ürünleri üreten pek çok marka yer alır. Birçok markayı tek bir platformda buluşturan vitaminler.com üzerinden, The Lifeco gibi öne çıkan markaların gıda takviyelerine ulaşabilir ve ürün içeriklerini inceleyebilirsiniz.

 

At Kestanesi (Horse Chestnut) Ürünlerinin Formları

At kestanesi ürünleri genelde karşımıza sıvı formda çıkar. At kestanesi ekstratı ya da yağı olarak da piyasada görebileceğiniz bu ürünler, gıda takviyesi olarak kullanılabilir ya da masaj yağı, kremi gibi ürün içeriklerinde de yer alabilir.

 

At Kestanesi (Horse Chestnut) Ürünleri Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer at kestanesi ya da herhangi bir takviye kullanmayı düşünüyorsanız, mevcut durumunuzu değerlendirmek ve ona göre bir yol haritası belirlemek adına öncelikle doktorunuza danışmanız önerilir. Ürünü kullanırken üzerinde yer alan açıklamaları da dikkate almanız tavsiye edilir.

 

At Kestanesi (Horse Chestnut) Ürünlerini Kullananların Yorumları

Vitaminler.com’da üyeler satın aldıkları ürünle alakalı yorumlar yapabilmektedir. İlgilendiğiniz ya da satın aldığınız ürünle alakalı kullanıcı yorumlarına, ürün altında yer alan yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

At Kestanesi (Horse Chestnut) Nedir?

Ülkemizde en çok Batı ve Güneydoğu Anadolu'da yetişmekte olan halk arasında ekşi muşmula ve yemişen olarak da bilinen, pembe ve beyaz çiçekli olan, meyve veren bir bitkidir.

 

At Kestanesinin Faydaları Nelerdir?

At kestanesi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için At Kestanesi Nedir, Nasıl Kullanılır? başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz.

 

At Kestanesi Ürünleri Nasıl Muhafaza Edilir?

Çoğu gıda takviyesinde olduğu gibi at kestanesi ürünleri de güneş ışığı görmeyen; kapalı, serin ve kuru olan bir ortamda saklanmalıdır. Satın aldığınız ürünü nemli ve sıcak ortamlardan uzak tutmanız tavsiye edilir. Ayrıca ürünün üzerinde yer alan saklama koşulları ve son kullanma tarihi de dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alır.

 

At Kestanesi Ürünleri Alırken Dikkat Nelere Dikkat Edilmeli?

At kestanesi (horse chestnut) ürünlerini satın alırken, güvenilir markalara ait olan ürünler tercih edilmelidir. Ayrıca gıda takviyelerinin orijinal olup olmadığı da mutlaka kontrol edilmelidir. Takviye ürüne dair barkod numaralarının yer alıp almadığı da özenle dikkat edilmesi gereken durumlar arasında yer alır. Almış olduğunuz ürünün tahrip edilmemiş ve bozulmamış bir şekilde size ulaşması da bu konuda önem taşır.

 

At Kestanesi Ürünleri Nereden Satın Alınır?

At kestanesi ürünlerine fiziksel ve online mağazalar aracılığıyla ulaşmak mümkündür. Vitaminler.com üzerinden ürün içeriklerinin yer aldığı tablo, günde kaç defa ve ne kadar alınacağına dair kullanım önerisi gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca %100 orijinal ürünleri size özel indirimler, aynı gün kargo imkanı ve farklı ödeme seçeneklerinden yararlanarak satın alabilirsiniz.

 

Kaynaklar:


  1. Horse Chestnut, 2018

Mobil görünüm için tıklayın.
Top