İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

  1. Vitaminler
  2.  › 
  3. Gnc
Tüm Vitaminler

Gnc

Devamını oku »

1960’larda insanların doğal besinlere karşı ilgisinin artmasıyla birlikte Shakarian Pittsburgh dışında da mağazalar açmıştır ve mağazalarının ismini ‘General Nutrition Center’ olarak değiştirmiştir. Mağaza sayıları arttıkça da, GNC vitamin ve mineral, balık yağı gibi gıda takviyelerini kendi markasıyla üretmeye başlamıştır. 1980’lerin başında GNC mağazalarının sayısı 1000’i aşmıştır.  Günümüzde de, Amerika Birleşik Devletlerindeki 5.500’den fazla mağazası ve 54 ülkede dünya çapında bitkisel ve sporcu beslenme destek ürünlerinin parekende satıcılığını yapan en büyük firmalardan biri haline gelmiştir.

Gnc Türkiye

GNC markası 1994 yılında Türkiye’de satılmaya başlanmıştır. Günümüzde Türkiye çapında 70’den fazla mağazasıyla bitkisel ürünler, vitamin & mineral, glukozamin ürünleri ve sporcu besinleri ürün gruplarında satışını sürdürmektedirler.

Gnc ve Kalite

70 yılı aşkın süredir, ‘General Nutrition Center’ ürünlerini geliştirmekte ve insanların yaşamlarını sağlıklı sürdürebilmeleri için ihtiyaç duydukları ürün ve bilgileri sunmaktadır. GNC, üstün müşteri hizmeti ve geniş ürün bilgisi sağlamasının yanında, yüksek kaliteli sağlık ve beslenme ürünleri satmasıyla da dünya çapında bir ün kazanmıştır.

"Önce Kalite", markasının her yönden rehberlik eden en temel prensiptir. GNC, sağlık ve beslenme ürünlerinin üretimini yapan dünyadaki en büyük üretim tesislerinden birine sahiptir. GNC, kalite ve bütünlüğünü sürdürebilmek için bilimsel araştırmalar yaparak, yeni ürün yaratmadan üretim ve paketleme süreçlerine kadar bütün aşamalarda yüksek kalite standartlarını uygulamaktadır. Tüm GNC ürünleri Amerikan Sağlık Örgütü FDA (Food & Drug Administration) tarafından kabul edilen RDA (Recom-mended Daily Allowance) standartlarına göre üretilmektedir.

Ayrıca günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen tescilli GNC marka ve gıda takviyesi ürünlerinden bazıları; Triple Fish Oils (Gnc balık yağı ), Mega Men® , Gnc Triflex, Women's Ultra Mega® Multivitamins, Pro Performance®, Herbal Plus®, Total Lean™ ‘dir.

GNC Gıda Takviyeleri Kullanımı

  • GNC gıda takviyelerinin sağlık uzmanlarının tavsiye ettiği miktarda ve sürede kullanılmasını tavsiye ederiz.
  • Hamileler ve süt emziren anneler doktor tavsiyesi dışında GNC gıda takviyelerini veya herhangi bir destek ürünü kullanmamalıdır.
  • Maksimum fayda için GNC gıda takviyelerini düzenli olarak kullanmanızı öneririz.
  • GNC ürünleri orijinal kutusunda, nemden ve ısıdan uzakta saklamanızı öneririz.

disclaimer

Mobil görünüm için tıklayın.
Top